Egger blisko klientów podczas Max Expo w Karpaczu

Redakcja

W dniach 13-15.09.2019 roku firma EGGER po raz pierwszy miała niepowtarzalną okazję wziąć udział w targach Max Expo 2019 – połączenie dwóch silnych sieci: Max Kuchnie i Max Elektro, które zostały zorganizowane w Karpaczu.

Przedstawiciele firmy Egger na targach Max Expo w Karpaczu.

Organizatorem targów była Galicja Tomaszek – firma skupiająca sieci oferujące meble kuchenne – Max Kuchnie oraz sklepy ze sprzętem AGD, RTV i elektroniką – Max Elektro. Targi Max Expo to połączenie w jednym miejscu kilku stref wyposażenia wnętrz będące doskonałą okazją do prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz kierunków rozwoju kilku branż.

Zwiedzający targi, wśród których znaleźli się wyłącznie profesjonaliści, mogli zobaczyć przegląd najnowszego kuchennego wzornictwa, materiałów, rozwiązań projektowych oraz uzyskać wszelakie informacje dotyczące produktów z kilku segmentów rynku, takich jak sprzęt AGD, RTV i IT.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za rozmowę i wymianę doświadczeń. Cieszymy się, że produktu naszej firmy spotkały się z bardzo miłym przyjęciem wśród producentów kuchni, stolarzy oraz projektantów.

Do zobaczenia za rok na targach Max Expo 2020!

Źródło: Egger.com

Next Post

Styl skandynawski w kilku odsłonach

Styl skandynawski od kilku sezonów to numer jeden w aranżacji mieszkań i nic nie wskazuje na to, by miał stracić na popularności. Połączenie prostoty i funkcjonalności, z przytulnością i wygodą to kombinacja, która zjednała sobie wierne grono zwolenników. Wbrew pozorom, mieszkanie w stylu skandynawskim nie oznacza wszechobecnej bieli. Architekt Maja […]