Halloween – z Fyrklövern stworzysz idealne przyjęcie

Redakcja

Podczas uroczystości przygotowywanych z okazji Halloween warto zadbać o perfekcyjną aranżację stołu, w której nie może zabraknąć dyniowych lampionów, świec i sztucznych pajęczyn. Wyjątkowo elegancka porcelana VICTORIA doskonale zaprezentuje się w tajemniczym klimacie Halloween.


VICTORIA, Fyrklövern

VICTORIA to serwis zaprojektowany z okazji ślubu szwedzkiej następczyni tronu, który zachwyca swoją delikatną, opływową formą. Zdobienia wykonane z 18 karatowego złota nadają porcelanie szlachetności i wytworności, a dekor inspirowany muzyką klasyczną, oddaje jej subtelne brzmienie i wije się jak wstęga po pięknej porcelanie. Serwis w aranżacji z ciemnym, satynowym obrusem, dyniami w wielu odsłonach i ozdobami z czarnego papieru przedstawiającymi nietoperze i pająki, stworzy nastrój odpowiedni na tę noc. Zastawa zawiera szeroki wybór talerzy, salaterek, szklanek i innych dodatków, co pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego nakrycia stołu.

Next Post

System AXIS PRO – stylowy ład

W czasach, gdy dążymy do maksymalnego wykorzystania przestrzeni, szukamy wszelkich prostych i inteligentnych rozwiązań. Nowy system szuflad AXIS PRO doskonale wpisuje się w ten trend, łącząc funkcjonalność i minimalistyczny design. Konstrukcja systemu wpływa na zwiększenie ergonomii i kultury pracy szuflad w każdym pomieszczeniu. W jaki sposób? System AXIS PRO pozwala […]