Neolith® i PITT® cooking przecierają szlaki

Marki ogłaszają wyłączne partnerstwo handlowe na rynku RPA

W dniu dzisiejszym Neolith®, wiodący na rynku producent Kamienia Spiekanego, ogłosił nawiązanie wyłącznego partnerstwa z producentem zintegrowanych palników gazowych, firmą PITT cooking, na terenie Republiki Południowej Afryki.

Blat Neolith® Calatorao Silk z palnikami PITT cooking

Ta ekscytująca współpraca powstała na gruncie wzajemnego poszanowania innowacyjnego, przyszłościowego myślenia i dynamicznego podejścia każdej z firm. W ramach partnerstwa zespoły handlowe Neolith® i PITT cooking będą prowadziły ścisłą współpracę na rzecz promocji wyrobów obu firm wraz z szeregiem akcesoriów dodatkowych.

Najważniejszym celem współpracy będzie zaprezentowanie estetycznego potencjału zestawienia obu marek, a także przedstawienie zaawansowanych cech zarówno blatu, jak i kuchenki pod względem wydajności.

Neolith® Strata Argentum Riverwashed z palnikami PITT cooking

Maikel Bink, dyrektor zarządzający PITT cooking, wskazuje: „Neolith i PITT cooking utrzymują długotrwałe relacje biznesowe. Obie firmy cechuje podobny tor myślenia oraz zaangażowanie na rzecz zapewnienia domowym kucharzom i profesjonalnym szefom kuchni idealnej równowagi między wzornictwem a praktycznością. Rynek RPA charakteryzuje się wysokim poziomem konkurencji, dlatego połączenie naszych uzupełniających się ofert umożliwia zapewnienie silniejszego asortymentu naszym klientom docelowym.”

Neolith® Zaha Stone Silk z palnikami PITT cooking

„Obie marki nieustannie koncentrują się na zapewnieniu najlepszej jakości produktów i usług. Współdzielimy ideę zapewnienia idealnego komfortu użytkowania, a według mnie jest to wartość dostarczająca solidne podstawy dla trwałego partnerstwa w perspektywie długoterminowej.” – dodaje.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Neolith® i PITT cooking, odwiedź stronę: http://neolith.co.za/neolith-and-pitt-cooking-announce-their-exclusive-sales-partnership-for-south-africa/

Więcej, lepiej, odważniej

Marka Neolith®, która świętuje 10. rocznicę prowadzenia działalności, zamierza również podwójnie zwiększyć przestrzeń magazynową w Johannesburgu z 1000 m2 do 2000 m2.

Odkąd Neolith® po raz pierwszy pojawił się na rynku Republiki Południowej Afryki w 2012 r., zainteresowanie tym tworzywem oraz zapotrzebowanie na nie wzrosło, jako że coraz więcej architektów w kraju poszukuje wysoko wydajnych rozwiązań okładzinowych zapewniających satysfakcjonujące walory estetyczne.

Omawiając podjętą decyzję, dyrektor Neolith®, Mar Esteve Cortes, stwierdza: „Społeczność architektoniczna Republiki Południowej Afryki jest znana z dynamicznego i przyszłościowego myślenia. Jest to widoczne nie tylko w podejściu architektów do projektowania, ale także w materiałach wykorzystywanych do realizacji ambitnych koncepcji projektowych. Stosunkowo niedawno przybyła na rynek marka Neolith® zapewnia tym postępowym profesjonalistom rozwiązanie okładzinowe pozwalające na maksymalną praktyczność i nieograniczoną kreatywność.”

„Zwiększenie powierzchni magazynowej stanowi wyraz naszego nieustannego zaangażowania na rzecz klientów z RPA, zapewniając dostateczną solidność naszego łańcucha dostaw, aby sprostać istotnemu zwiększeniu ilości zamówień.”

Rozbudowany magazyn Neolith® zostanie otwarty w lipcu 2019 r. Prace nie spowodują zakłóceń w ramach obecnego łańcucha dostaw, a w okresie budowy magazynu firma będzie prowadziła działalność bez zmian.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozmaitych powierzchni Neolith®, odwiedź stronę internetową: http://neolith.co.za/