Wyposażenie szafek narożnych oferowanych przez producenta Inoxa

Redakcja

Jeśli planujesz aranżację kuchni i Twój projekt obejmuje szafkę narożną zapoznaj się z bogatą ofertą wyposażenia szafek narożnych oferowanych przez producenta Inoxa Industrie.

Zazwyczaj w każdej kuchni w kształcie litery L, najbardziej kłopotliwą przestrzenią jest aranżacja szafki narożnej. Jednak dzięki wyborowi odpowiedniego do naszych potrzeb systemu możemy zaplanować w pełni funkcjonalną strefę. Do wyboru mamy takie rozwiązania jak karuzela, kosze typu korner oraz systemy typu nerka. Każde z tych rozwiązań posiada swoje atuty, a wybór zależy od przestrzeni jaką dysponujemy oraz od indywidulanych preferencji użytkownika. Korner Compact jest często wybieranym przez klientów rozwiązaniem, ponieważ system ten pozwala na wysunięcie całej zawartości szafki na zewnątrz i swobodny dostęp. Jeśli przestrzeń nie pozwala nam na jego zastosowanie, wtedy można wybrać korner Dynamic, w którym dwa kosze wysuwają się na zewnątrz, a dwa przesuwają w bok, aby dostęp do nich był wygodny.

Wśród klientów wybierających systemy narożne można spotkać również wielu zwolenników półek typu nerka. W przypadku marki Inoxa dostępny jest system Combi’s, który dzięki mocowaniu do boków korpusu, a nie na drążku pozwala na zamocowanie każdej z półek osobno na dowolnej wysokości i w różnych konfiguracjach. Combi’s charakteryzuje lekkość i włoskie wzornictwo przy zachowaniu funkcjonalności polegającej na możliwości wysunięcia zawartości szafki na zewnątrz.

Do odpowiednio dobranego systemu narożnego można dobrać pasującą do niego serie koszy cargo. Kosze podblatowe występują w szerokościach od 15 do 60 cm. Klient, w zależności od preferencji może wybrać serię z odpowiednią prowadnica i rodzajem wykończenia. Najpopularniejsze są zwykłe kosze chromowane, jednak coraz więcej klientów poszukuje koszy z pełnym dnem w kolorze białym lub antracytowym. Niesłabnącą popularnością cieszą się wysokie szafy cargo. Wysuwany system na prowadnicach zapewnia aranżację małej spiżarni nawet w niewielkich kuchniach. Maksymalne obciążenie systemu wynosi 110 kg, a regulowana rama pozwala na dostosowanie odpowiedniej wielkości systemu i ilości poziomów. Szafy cargo mogą być również stosowane w różnych szerokościach od 15 do 60 cm.

Kosze cargo to doskonałe rozwiązanie zwiększające ergonomię szafek kuchennych. Dzięki ich zastosowaniu przechowywanie różnego typu produktów i przedmiotów można rozplanować znacznie lepiej niż w tradycyjnych szafkach. Posiadając kosze wysuwane mamy łatwy dostęp do trzymanych w niej zapasów bez konieczności nurkowania wewnątrz szafki. Dzięki temu poruszanie się po kuchni i gotowanie stają się przyjemniejsze.

Inoxa Indstrie to marka specjalizująca się w produkcji koszy cargo do kuchni, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów w Polsce. Włoskie wzornictwo i wysoka jakość wykonania produktów firmy Inoxa gwarantują zadowolenie wśród najbardziej wymagających kupujących. Kosze cargo wyposażone są w znane wszystkim prowadnice takich marek jak: Blum, Salice, Hettich oraz Grass. To dzięki nim, Inoxa gwarantuje niezawodne działanie swoich systemów i różnorodność zastosowań.

Szeroka gama asortymentu, włoski design oraz najwyższa jakość wykonania gwarantują zadowolenie klientów wybierających kose cargo marki Inoxa.

Więcej o ofercie można dowiedzieć się odwiedzając stronę www.inoxa.info.pl

Next Post

Pomysły na kuchenny róg

Czy kuchenne szafki narożne można zagospodarować tak, by były funkcjonalne i wygodne w codziennej pracy? Owszem. Oto kilka pomysłów na to jak stworzyć narożnik niczym z katalogu.  Corner Comfort to system dedykowany szafkom narożnym. Każdą z dwóch dwupoziomowych części można całkowicie wyciągnąć z korpusu mebla. Wysokość położenia koszy jest regulowana. […]