1 lipca wielkie otwarcie hurtowni REJS w Łomży

Strefa projektanta, nowoczesne centrum stolarskie, sprawdzone produkty, uznane marki i profesjonalne doradztwo – oto najkrótsza charakterystyka łomżyńskiej hurtowni marki REJS. Na 800 metrach kwadratowych można znaleźć tu absolutnie wszystko, co jest potrzebne do produkcji mebli. To pierwsza taka, zupełnie NOWA placówka REJS kompleksowo obsługująca detalistów, projektantów i stolarzy.

Łomżyńska hurtownia akcesoriów meblowych marki REJS mieści się przy Alei Józefa Piłsudskiego 113. Placówka oferuje szereg nowych produktów i usług dodatkowych. Wszystko po to, by zapewnić w pełni kompleksową, a przy tym nowoczesną i komfortową obsługę.

– Oferta naszej nowej hurtowni obejmuje zarówno produkty REJS, jak i marek z brandu Dekores. – wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS. – Cargo, cornery, szuflady, systemy segregacji odpadów, okucia – słowem wszelkie systemy do wyposażenia mebli – można tu zobaczyć i wypróbować na wyjątkowej ekspozycji stworzonej na kształt prawdziwych wnętrz. Łatwo sprawdzić jak dane rozwiązania wyglądają i działają w kuchni, łazience, garderobie, biurze… Czyli w miejscach, do których zostały stworzone. – dodaje.

Inne materiały i komponenty prezentowane są na dużych ekspozytorach. Wśród nich są: blaty kompaktowe HPL ABET LAMINATI, płyty akrylowe AGT, fronty drewniane i fornirowane STYLFRONT, solid surface marki KRION należącej do Porcelanosa Grupo, blaty i płyty marki Egger a także unikalne produkty z naturalnego drewna PANMAR WOOD. Tak szeroka, kompleksowa oferta pozwala nabyć wszelkie produkty potrzebne do realizacji projektu i wykończenia wnętrza – szybko i sprawnie.

Nowa oferta i nowe usługi

Ekspozycja produktowa stanowi tylko część z liczącej 800 mkw powierzchni nowego łomżyńskiego punktu handlowego. Na uwagę zasługuje również kafeteria z wygodnymi fotelami i komfortowa „Strefa projektanta”. W jej ramach profesjonalni doradcy pomogą stworzyć najbardziej ergonomiczne, a przy tym efektowne projekty wnętrz i zabudów meblowych wpisujących się w aktualne trendy. Dopasują do niego odpowiednie akcesoria, okucia i systemy wysuwne. Zaproponują też najlepsze komponenty i materiały, a następnie rozpiszą ich rozkrój. Ale to nie wszystko.

W placówce stolarze będą mogli również zlecić wykonanie konkretnych formatek – tych opisanych w projektach lub według własnych wymiarów. W nowoczesnym centrum stolarskim płyty i blaty będą przycinane i oklejane na maszynach najnowszego typu. Wszystko na miejscu i z dobrym terminem. W niedalekiej przyszłości planowane jest również stworzenie wygodnej sali konferencyjnej i mobilnej kuchni.

Placówki handlowe REJS

Nowa hurtownia w Łomży jest jedną z 28 placówek handlowych marki REJS. Większość z nich mieści się w Polsce, a dokładniej w: Białystoku, Bralinie, Bydgoszczy, Elblągu, Gdyni, Gosławicach, Lublinie, Luboniu, Łomży, Płocku, Rybniku, Rypinie, Siemianowicach Śląskich, Suwałkach, Szczecinie, Świętochłowicach, Toruniu i Zielonej Górze.

Kolejne 5 punktów to autoryzowani dystrybutorzy marki. Są to sklepy: Carmin/Lublin, Dekor Płyt/Łódź, Fest/Olsztyn, Furnifit/Biłograj, Kielmar/Jelenia Góra, Kraft/Wrocław. Sieć obejmuje też 3 hurtownie działające za granicą: w Niemczech, Rosji i Wielkiej Brytanii. Każda z nich jest regularnie modernizowana, zaś oferta – aktualizowana, tak by była zgodna z najnowszymi trendami wzorniczymi i technologicznymi.

Więcej szczegółów na temat sieci handlowej REJS znaleźć można na stronie: www.rejs.eu

www.e-rejs.eu