AKPO: Oryginalny, elegancki okap WK-10 Ellipse

Urządzasz kuchnie i nie wiesz na jaki okap się zdecydować? Postaw na WK10-Ellipse. Sterowanie elektroniczne Soft-Touch nigdy wcześniej nie było tak przyjemne. Seria okapów
WK-10 Ellipse jest na to najlepszym dowodem. To elegancja połączona z funkcjonalnością. 

Okap Ellipse robi wrażenie. Sterowanie Soft-Touch jest stworzone dla ludzi, którzy lubią własnoręcznie zarządzać urządzeniem. Wyposażony w trzy tryby intensywności okap przypadnie do gustu miłośnikom mniejszych i większych kuchennych rewolucji. Jego wymiary sprawdzą się w każdej kuchni. Począwszy od małej, po duże otwarte kuchnie połączone z salonem. Idealnym miejscem do umiejscowienia tego urządzenia będzie wyspa. Nie jest to natomiast jedyne miejsce. Nad kuchenką znajdującą się bliżej ściany, też sprawdzi się doskonale. Jest połączeniem prostoty z nowoczesnością. Oryginalny kształt sprawia, że będzie ciekawym wykończeniem pomieszczenia. Materiał, z którego jest wykonany, jest łatwy w utrzymaniu. To funkcjonalność i sprawność na lata.

Okap wyposażony został w timer oraz pilot. To ułatwienie codziennych czynności, szczególni, gdy liczy się dla Ciebie każda minuta. Okap posiada również oświetlenie typu LED. Zastosowanie LEDÓW jest ogromnie ważna przy tych urządzeniach. Jest przede wszystkim bardziej ekologiczne i efektywne. Należy wspomnieć, że jego czas eksploatacji jest wydłużony. Przy takim oświetleniu, praca w kuchni jest wręcz radością. 

 AKPO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów ułatwiając im codzienne funkcjonowanie w kuchni.  

WK-10 Ellipse to: 

– Sterowanie Soft-Touch

– Timer i pilot do zdalnego sterowania

– Energooszczędne oświetlenie LED,

– Maksymalna wydajność okapu 449 m3/h