Aranżacja czarno ? białej kuchni z piekarnikami do zabudowy Hoover

Czerń i biel to barwy, które od kilku ostatnich lat dominują w wystroju wnętrz. Sprawdzają się one zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych aranżacjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, marka Hoover wprowadziła na rynek piekarniki do zabudowy w kolorze białym i czarnym. Innowacyjne urządzenia wyróżniają się wyjątkową estetyką wykonania, a także oferują najnowocześniejsze funkcje i wysoką klasę energetyczną. Piekarniki Hoover HOT7174BI WIFI/E, HOT7174WI WIFI/E, HOT3161WI/E łączy minimalizm i wysoka wydajność.

Czerń i biel w aranżacji kuchni

Czerń i biel to idealne połączenie, które nadaje wnętrzu uniwersalny i ponadczasowy wygląd. Decydując się na aranżację kuchni w tych barwach należy jednak pamiętać, że połączenie dwóch skrajnych kolorów musi być przemyślane i dobrze zaplanowane, aby pomieszczenie nie stało się przytłaczające. Zastosowanie czerni w zbyt dużych ilościach w małych pomieszczeniach może je optycznie pomniejszyć. Dlatego warto w takich kuchniach dobierać elementy tak, by stanowiły dla siebie odpowiednią równowagę i idealnie się balansowały. Czarno ? biała kuchnia najlepiej sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, w mniejszych lepiej zastosować przewagę bieli z dodatkami czarnych akcentów. Praktycznym sposobem urządzenia kuchni jest wybranie szafek z jasnymi frontami oraz dołożenie czarnych dodatków w postaci np. blatu, zastawy kuchennej, czy czarnych sprzętów AGD. Najmodniejsze od kilku sezonów jest zastosowanie mebli wykończonych w połysk, ponieważ doskonale odbijają one zarówno światło sztuczne jak i słoneczne. Urządzając kuchnię w duecie białym i czarnym czy używając jednego z kolorów, mamy szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Sprawdzą się one w każdym ze stylów: minimalistycznym, skandynawskim, klasycznym czy glamour.

Białe i czarne piekarniki do zabudowy marki Hoover

Piekarniki do zabudowy marki Hoover wyróżniają się nowoczesną estetyką, eleganckim designem i szeregiem funkcji, które zadowolą każdego kucharza. Panel dotykowy zastosowany w modelach HOT7174BI WIFI/E, HOT7174WI WIFI/E nadaje piekarnikom elegancki wygląd oraz umożliwia szybką i komfortową zmianę parametrów pieczenia. Natomiast HOT3161WI/E wyposażony został w chromowane, chowane pokrętła, które świetnie wyglądają i są niezwykle praktyczne w czyszczeniu. Dzięki nim szybko i bez przeszkód uda się ustawić wybraną temperaturę lub program pieczenia jednym ruchem. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie technologii Soft Close spowalniającej zamykanie drzwi gwarantując płynne, ciche i bezpieczne domykanie drzwi oraz wyposażenie piekarników w prowadnice teleskopowe pozwalające w łatwy sposób wysunąć blachę całkowicie na zewnątrz, co daje bezpieczny, wygodny dostęp i bardzo ułatwia np. wyjęcie cięższych potraw. Żeby zagwarantować pełen komfort użytkowania, piekarniki zostały wyposażone w oświetlenie LED. Pozwala ono na bezpieczniejszą pracę oraz ułatwiają kontrolę nad przyrządzanymi produktami.

Urządzenia posiadają funkcje takie jak: rozmrażanie oraz grill, dzięki której można zapiec warzywa, ryby, czy drób, i która pozwoli przypiec warstwę wierzchnią potrawy podczas pieczenia, aby była bardziej chrupka. W uzyskaniu idealnie dopieczonych potraw pomoże termoobieg z grzałką pierścieniową, który powoduje, że gorące powietrze jest stale nadmuchiwane na potrawę, przez co optymalna temperatura jest uzyskiwana szybciej i bardziej równomiernie. Wybierając termoobieg możesz być pewny, że ciasta i potrawy będą idealnie upieczone. Natomiast funkcja “Cook Light” dedykowana jest w szczególności osobom przywiązującym wagę do sprawności fizycznej. Pozwala gotować zdrowiej, używając mniejszej ilości oleju lub tłuszczu. Dzięki połączeniu grilla z pulsacyjną pracą wentylatora miesza powietrze, zachowując więcej wilgoci w potrawie. Modele piekarników do zabudowy Hoover posiadają także program czyszczenia parowego, który znacznie ułatwia usuwanie wszystkich zanieczyszczeń.

Wbudowana funkcja łączności Wi-Fi umożliwia zdalne monitorowanie urządzenia i sterowanie nim z poziomu aplikacji. Piekarniki HOT7174BI WIFI/E, HOT7174WI WIFI/E, wyposażone w łączność Wi-Fi pozwalają kontrolować proces pieczenia całkowicie zdalnie ? nawet podczas spaceru czy w drodze z pracy do domu. Dzięki aplikacji otrzymasz dostęp do rozszerzonych funkcji – od dodatkowych programów pieczenia, poprzez kontrolę zużycia energii, aż po nieskończoną ilość przepisów, które wprowadzą użytkownika w świat kulinarnych doznań.

Dostępność i cena:

Piekarniki HOT7174BI WIFI/E, HOT7174WI WIFI/E dostępne są w sprzedaży w sklepach RTV EURO AGD oraz Ceneo.pl.

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosi?res (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

Translate »