ASKO na IFA 2023: przegląd najważniejszych informacji

Za nami targi IFA 2023 – jedne z najważniejszych wydarzeń branżowych w ciągu roku. Tegoroczna edycja wydarzenia zgromadziła producentów urządzeń RTV i AGD z całego świata w Berlinie, gdzie mogliśmy poznać nadchodzące nowości znanych i lubianych marek. Wśród wystawców obecny był również skandynawski producent urządzeń premium – ASKO. Czym zaskoczy nas marka w nadchodzących miesiącach?

ASKO Celsius°Cooking™ – nowy sposób gotowania z precyzyjną kontrolą temperatury

Inteligentne gotowanie nigdy nie było tak łatwe! I nigdy nigdy tak łatwe nie było gotowanie, niczym profesjonalny szef kuchni we własnym domu. Dzięki systemowi Celsius°Cooking™ ASKO łączy nowoczesną płytę indukcyjną z inteligentnymi akcesoriami oraz z przepisami zaprogramowanymi krok po kroku. Efekt? Celsius°Cooking™ przenosi przygotowywanie posiłków na wyższy poziom, zapewniając precyzyjną kontrolę nad temperaturą i czasem gotowania.

System Celsius°Cooking™ to kolejne już innowacyjne urządzenie kompleksowej oferty ASKO. Jest zaprojektowany tak, by zapewnić domowym szefom kuchni precyzję, pewność i kontrolę, których potrzebują, aby poszerzać swoje kulinarne horyzonty. W ofercie linii ASKO Celsius°Cooking™ znajdziemy jedną z płyt indukcyjnych ASKO Premium oraz ASKO Elevate z zintegrowanym wentylatorem wyciągowym oraz inteligentne akcesoria do gotowania – płytę, patelnię, garnek oraz sondę. Wszystkie urządzenia są ze sobą kompatybilne i komunikują się ze sobą za pomocą Bluetooth, dzięki czemu zapewniają odpowiednią temperaturę. Aby ułatwić przygotowanie posiłków, marka stworzyła również interaktywny spis przepisów. Maja one formę krótkich filmów, które prowadzą domowych kucharzy przez każdy etap procesu gotowania. Przepisy stanowią również świetny sposób na poznanie wszystkich zalet systemu Celsius°Cooking od ASKO.

Szafy chłodnicze na wino ASKO – tam, gdzie technologia łączy się z tradycją

Szafy chłodzące na wino marki ASKO to innowacyjny sposób dbania o wina, który dzięki zastosowanej technologii stwarza warunki porównywalne do podziemnej piwniczki. Różnica jest taka, że szafę chłodzącą na wino ASKO możesz umieścić, gdzie tylko zapragniesz. Jako prawdziwie inteligentne urządzenia, szafy chłodzące ASKO wykorzystują najnowocześniejsze wzornictwo i technologię, aby dbać o trunki z Twojej kolekcji. Zapewniają one idealne warunki oświetleniowe, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz monitorowanie wilgotności, a co więcej są wolne od wibracji, które negatywnie wpływają na jakość wina. Urządzenia są sterowane przez wbudowane oprogramowanie, które pozwala m.in. na stały podgląd kolekcji, dzięki umieszczonej wewnątrz kamerze. Urządzenie jest także kompatybilne z aplikacją Vivino, któa umożliwia łatwe zarządzanie kolekcją win. Szafa chłodząca na wino marki ASKO to połączenie wieloletniej tradycji i nowoczesnej technologii. Urządzenie zawiera wszystkie zaawansowane funkcje niezbędne do pielęgnacji i przechowywania wina.

ASKO Elements Pearl Grey – nowy unikalny kolor, który ociepli każde pomieszczenie

W tym roku marka ASKO dodała nowy, wyjątkowy kolor do oferty urządzeń z linii Elements. Kolor ten nosi nazwę Pearl Pearl Grey i został zaprojektowany tak, aby pasował do szerokiej gamy stylów kuchennych. Dzięki ciepłym, ziemistym odcieniom, Pearl Grey tworzy ponadczasową, wszechstronną przestrzeń, której każdy może doświadczyć na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Piekarniki Pearl Grey z serii Elements są wyposażone w szare malowane szkło o ciepłym odcieniu. Lakierowane szkło w kolorze delikatnej szarości posiada subtelne metaliczne drobiny, które nadają powłoce bogaty, warstwowy efekt. Dodatek drobin sprawia, że szkło reaguje inaczej na różne rodzaje światła, dzięki czemu jego kolor staje się niepowtarzalny i nadaje kuchni unikalnego charakteru. Na przykład, kuchnia z miękkim oświetleniem otoczenia stworzy ciepłą, neutralną poświatę. Tworząc serię Pearl Grey linii Elements, projektanci ASKO inspirowali się unikalną skandynawską naturą.

ASKO DW60 – najtrwalsze na rynku zmywarki do naczyń

ASKO DW60 to najbardziej niezawodna i zrównoważona linia zmywarek na świecie. Jest zaprojektowana i testowana tak, by służyć nawet przez 20 lat regularnego użytkowania. DW60 zapewnia doskonałe wyniki czyszczenia i suszenia. Spełnia najwyższe standardy higieny, eliminując aż

99,99999% bakterii, grzybów, wirusów i nie tylko. Zmywarki DW60 zostały zaprojektowane z myślą o wydajności i trwałości.

Seria zmywarek ASKO DW60 została stworzona z myślą o długoterminowych korzyściach dla użytkownika i środowiska. Aby pomóc chronić środowisko, zmywarki DW60 są gwarancją niskiego zużycia energii oraz wody, które pomaga oszczędzac czas, energię i pieniądze. Dodatkowo niemalże w całości zbudowana jest ze stalowych części, które są o wiele trwalsze niż plastik, a do tego podlegają recyklngowi. Tworząc swoje urządzenia, ASKO dąży do zapewnienia najwyższej jakości produktów, które jednocześnie nie będą negatywnie wpływać na środowisko. To unikalne podejście pomogło ASKO stworzyć zmywarkę, która pozwala zachować większą higienę, a jednocześnie jest przyjazna dla środowiska.

O ASKO

ASKO jest wiodącą skandynawską marką wysokiej jakości urządzeń kuchennych i pralniczych zarówno dla konsumentów indywidualnych, jak i profesjonalistów. Od 70 lat z urządzeń ASKO korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Produkty marki powstają w wyniku połączenia tradycyjnego skandynawskiego rzemiosła, zaawansowanych technologii oraz pasji do projektowania.