Asortyment Häfele już dostępny w programie Corpus

Kilka tysięcy produktów Häfele jest już dostępnych dla wszystkich projektujących meble w programie Corpus.

Niezawodne stopki Axilo, wytrzymałe zawiasy Metalla+, najmniejszy na rynku bezzawiasowy podnośnik Free Space, a także bestsellerowe szuflady Matrix i szeroki wybór oświetlenia Loox to tylko jedne z kilku tysięcy produktów Häfele dostępnych od jednego kliknięcia w programie do projektowania Corpus.

Dzięki bibliotece produktów Häfele, dostępnych już w programie Corpus, projektanci mebli mogą korzystać z naszych rozwiązań przy konstruowaniu mebli kuchennych, biurowych, sypialnianych, hotelowych, a także wszelkiego rodzaju szaf i komód – mówi Michał Kichler, manager ds. doradztwa technicznego i szkoleń Häfele. Dodaje, że Corpus automatycznie generuje listę niezbędnych okuć dla danego projektu, a dzięki skatalogowaniu każdego produktu wraz z numerem, szczegółowym opisem, parametrami technicznymi i ceną pozwala na przygotowanie projektantowi kompletnego kosztorysu dla klienta.

Stolarze mogą od jednego kliknięcia w prosty sposób nanieść okucia i akcesoria meblowe Häfele na projekt, a następnie przenieść je w formie wygenerowanych plików produkcyjnych na maszyny CNC wraz z odpowiednim typem i umiejscowieniem nawiertów.

Corpus jest najczęściej wybieranym programem do projektowania mebli przez polskich stolarzy. Zaletą programu Corpus jest dowolność oraz możliwość modyfikacji projektu na każdym jego etapie. Oznacza to, że użytkownik może wybrać z biblioteki każdy element lub też cały mebel i zmieniać go wedle własnego uznania.

Häfele to globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie. Firma jest wsparciem dla szerokiego grona stolarzy, przemysłu meblarskiego, architektów, projektantów, producentów drzwiowych i okiennych. W Häfele pracuje przeszło 6 tys. pracowników w kilkudziesięciu krajach. Firma ma ponad 160 tys. klientów na całym świecie, 5 zakładów produkcyjnych, 37 oddziałów i liczne biura sprzedaży.