Bezpłatne konsultacje architektoniczne w najbliższy weekend w Domotece!

Centrum Designu Domoteka stanowi ważne miejsce na warszawskiej mapie miłośników dobrego wzornictwa. Klienci mogą liczyć na szeroką ofertę produktów dla domu oraz moc inspiracji. Eksperci Domoteki służą profesjonalną pomocą na każdym etapie projektowania dowolnej przestrzeni w domu. Z myślą o tych, którzy są właśnie na etapie urządzania salonu oraz kuchni i potrzebują profesjonalnej pomocy Domoteka wraz ze współpracującymi z nią architektami zaprasza w sobotę 24 czerwca na bezpłatne konsultacje!


Domoteka to miejsce z wyjątkową ofertę wyposażenia wnętrz, ale także stawia sobie za cel służyć swoim klientom profesjonalnym doradztwem i inspirować. Urządzanie wnętrz – nawet gdy mamy do dyspozycji piękne, jakościowe meble i oryginalne dodatki – bywa zadaniem, z którym niełatwo się uporać – zwłaszcza wtedy, gdy urządzamy swoje pierwsze mieszkanie czy dom i nie mamy doświadczenia lub gdy czujemy się niepewnie bez profesjonalnego wsparcia. A czasem po prostu trudno wyobrazić sobie gotowy efekt patrząc na meble w sklepowej przestrzeni, których wybór może po prostu przytłaczać. Niejednokrotnie podoba nam się coś, co niekoniecznie w domowym salonie, będzie wyglądać równie dobrze, jak w tym sklepowym.


Domoteka wie i rozumie, jaki stres może generować urządzanie ulubionej przestrzeni i dlatego wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Już w najbliższą sobotę 24 czerwca zaprasza wszystkich na – darmowe konsultacje z architektami wnętrz na co dzień współpracujących z Domoteka. Profesjonalne doradztwo przy wyborze mebli i dodatków staje się, nie ocenią pomocą i sprawi, że sam proces wyboru stanie się czystą przyjemnością.

W Domotece będą czekać na wszystkich zainteresowanych urządzeniem salonu i kuchni wyjątkowe ekspertki. Do państwa dyspozycji będę przez cały dzień od 11:00 do 19:00 aż cztery doświadczone architektki wnętrz. Alina Badora – dyplomowana architekt wnętrz, która od blisko dwóch dekad prowadzi pracownię architektury wnętrz, pomoże w zorganizowaniu pięknej, czarującego stylem i elegancją przestrzeni a przede wszystkim – otulającej domowników atmosferą bezpieczeństwa i odprężenia. Eliza Kamińska zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz prywatnych i komercyjnych. Na swoim koncie mam dziesiątki zrealizowanych projektów. Od 2008 roku prowadzi pracownię PELIKAM. Martyna Banaszczuk to właścicielka działającej od 17 lat, pracowni B-design oraz Martyna Banaszczuk Architekt Wnętrz, kreatorka funkcjonalnych rozwiązań projektowych połączonych z ponadczasowym charakterem. Ewelina Białobrzewska dyplomowana architekt wnętrz, właścicielka pracowni projektowej „4 kąty a stół 5”. Ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej w całej Polsce. Współpracowała z IKEA, prowadzi swój autorski cykl webinarów „4 kąty w stylu…”, była współprowadzącą cyklu webinarów i warsztatów DOMODESIGN, występowała jako ekspert w takich akcjach jak: „Tydzień dla domu”, „archiDAY” czy podcaście „Spokojnie o wnętrzach”.

Konsultacje będą odbywać się w dwóch miejscach na terenie Domoteki: w Sali nr 1 na piętrze oraz w Domospace – coworkingowej przestrzeni na parterze.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisywania się na konsultacje do wybranej architektki wnętrz pod adresem mailowym domodesign@domoteka.pl

Centrum Designu Domoteka

Ul. Malborska 41, Warszawa

24 czerwca, sobota, 11.00-19.00

Wstęp bezpłatny!

Bądźcie z nami w najbliższą sobotę, 24 czerwca i pozwólcie – przekuć wasze marzenia i oczekiwania w rzeczywistość.

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany designowi. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą.

Właścicielem centrum designu jest fundusz Pradera European Retail Parks, który należy do Pradery – wiodącego na rynku specjalistycznym funduszu zarządzającego aktywami centrów  oraz parków handlowych w Europie. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,4 miliardy euro zawiera ponad 58 centrów i parków handlowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji oraz Abu Dhabi posiadających łącznie 2,500 sklepów. (www.pradera.com). Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland. Za komercjalizację odpowiada Cushman & Wakefield.