Castorama prezentuje nową ofertę kuchenną

Nowoczesne oraz funkcjonalne meble modułowe, dzięki którym urządzimy kuchnię naszych marzeń, najmodniejszy design i przystępna cena – to wszystko znajdziemy w najnowszym katalogu „Kuchnie. To mi pasuje!”. Nowo prezentowana oferta Castoramy pozwoli nam urządzić kuchnię szytą na miarę, maksymalnie wykorzystując każdy skrawek przestrzeni. W centrum znalazły się meble modułowe, a dzięki trzem wyjątkowym aranżacjom projektu Doroty Szelągowskiej nie zabraknie nam inspiracji. 

Idąc śladem zmieniających się potrzeb klientów Castorama rozbudowuje i poszerza ofertę kuchenną. W najnowszym katalogu „Kuchnie. To mi pasuje!” sieć prezentuje niezwykle nowoczesną i funkcjonalną kolekcję mebli modułowych dzięki którym stworzymy przestrzeń idealnie dopasowaną do Ciebie. A to wszystko przy profesjonalnym wsparciu projektantów oraz doradców Castoramy, którzy zatroszczą się o wszystko, co niezbędne: od wymiarowania pomieszczenia, przez stworzenie projektu kuchni, po wygodną dostawę oraz montaż mebli z 25-letnią gwarancją.

Kuchnia to „serce” naszego domu, więc ważne jest, aby była zarówno praktyczna, jak i piękna. Dlatego specjalnie z myślą o klientach Castoramy, którzy mają bardzo zróżnicowane potrzebny, dysponują różnym metrażem oraz możliwościami finansowymi, przygotowano gamę nowoczesnych, funkcjonalnych mebli modułowych. Co więcej na każdym etapie tworzenia mogą oni skorzystać z profesjonalnego wsparcia projektantów oraz doradców, którzy zadbają o dobór jak najlepszych rozwiązań. Dodatkowo wszystko możemy zrobić teraz bez wychodzenia z domu, całkowicie online. 

W najnowszym katalogu „Kuchnie. To mi pasuje!” znajdziemy również autorskie aranżacje stworzone przez uznaną projektantkę wnętrz, Dorotę Szelągowską, która zaproponowała trzy różne projekty, w zupełnie odmiennych od siebie stylach. Jest to doskonała dawka inspiracji oraz masa cennych porad.

Biała kuchnia w stylu francuskim i kolekcja mebli Artemisia to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących klasyczny styl wnętrz. Dzięki różnym fontom dostępnym o ofercie możemy dowolnie decydować o zabudowanie szafek. Z kolei połączenie szarości i ciepłego drewna w kolekcjach mebli Pasilla i Chia to propozycja idealna dla niewielkich pomieszczeń. Szare ściany w połączeniu z drewnem pozwolą stworzyć nam przytulny klimat, a lamele wyznaczą część jadalną i nadadzą nowoczesnego twistu. A w większych wnętrzach świetnie sprawdzi się eklektyzm w eleganckim wydaniu, czyli kolekcja mebli Artemisia midnight blue. Mocny, granatowy akcent frontów w połączeniu z klasyczną cegłą na ścianie i drewnianymi blatami nadadzą naszej kuchni wyjątkowego charakteru. 

***

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 90 sklepach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia prawie 13 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej 1470 sklepów w 8 krajach Europy – szczegóły na stronach castorama.pl oraz kingfisher.com. Więcej o działaniach firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju można przeczytać na stronie Zrównoważony rozwój (castorama.pl).