Castorama wraz z Dorotą Szelągowską tworzą kuchnie idealne dla Ciebie

29 grudnia 2021 roku rozpoczęła się nowa kampania reklamowa, w której Dorota Szelągowska prezentuje kuchnie dostępne w sklepach Castoramy. W 45-sekundowym spocie znana projektantka wnętrz podkreśla ich funkcjonalność i możliwość dopasowania do pomieszczenia każdej wielkości.

Castorama rozpoczęła wielowymiarową współpracę z Dorotą Szelągowską w 2018 roku.  Od tego czasu znana projektantka wnętrz pojawia się między innymi w nowych kampaniach reklamowych, katalogach produktowych Castoramy, w których udziela porad i przedstawia swoje projekty oraz angażuje się w działania wspierające firmę w mediach społecznościowych. Rok 2022 będzie przebiegał nie tylko pod znakiem kontynuacji wielu działań, na przykład Totalnych Remontów Szelągowskiej, ale również ich intensyfikacji.

– Podobnie jak Dorota Szelągowska wspieramy Polaków w ulepszaniu ich domów oraz mieszkań. Naszym wspólnym celem jest to, by każdemu mieszkało się dobrze, we wnętrzach jak najlepiej dopasowanych do swoich potrzeb. Inspirujemy do zmian, proponujemy praktyczne rozwiązania. Tym razem zajęliśmy się kuchniami, które często są prawdziwym sercem domu. W naszym najnowszej  reklamie prezentujemy kuchnie, zaprojektowane przez Dorotę ? każda z nich jest dopasowana do innych potrzeb osób z niej korzystających, ale też każda pokazuje, jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, dzięki czemu zarówno małe, jak i duże kuchenne metamorfozy staną się bardzo proste ? powiedział Beniamin Schön, Dyrektor ds. Klienta i Digitalu w Castorama Polska.

W spocie reklamowym Dorota Szelągowska pokazuje zaprojektowane przez siebie trzy różnej wielkości kuchnie ? dużą, należącą do rodziny mieszkającej w domu jednorodzinnym, średnią ? starszej pani z kamienicy i małą ? młodej osoby, która ma mieszkanie w bloku.  W każdym z projektów Dorota zastosowała meble modułowe, które można dowolnie łączyć i zestawiać, co pozwoliło jej na najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a także idealne dostosowanie klimatu poszczególnych wnętrz do charakterów bohaterów. To wszystko za sprawą możliwości wybierania rodzajów frontów, uchwytów i innych dodatków ? każdego z osobna. W spocie Dorota zwróciła również uwagę na możliwość skorzystania z całej gamy usług w Castoramie ? od projektowania kuchni, poprzez dobór wyposażenia, transport, aż po montaż u klienta.