Celebruj wyjątkowe chwile jesieni Fyrklövern CELEBRATION

CELEBRATION to jeden z kultowych serwisów w ofercie Fyrklövern. Nie bez powodu! Ta luksusowa biała porcelana, z ręcznie wykonanymi platynowymi zdobieniami, dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi pasuje na każdą okazję. Jest równie piękna, co praktyczna i stanowi neutralną bazę do tworzenia najróżniejszych aranżacji stołu. Jesienią warto zaprezentować ją w otoczeniu liści, szyszek, kasztanów czy mini dyń. CELEBRATION kocha naturalne akcenty dekoracyjne i paletę ciepłych barw.

Jesień potrafi zachwycić gamą kolorów oraz obfitością darów natury. Żółte, pomarańczowe i czerwone liście, do tego kasztany, żołędzie, szyszki i grzyby – to uroki tej właśnie pory roku, które warto przemycić do domu. Inspirowane jesienią dekoracje sprawią, że wnętrze stanie się jeszcze bardziej ciepłe i przytulne. Październikowe i listopadowe wieczory sprzyjają też spotkaniom z najbliższymi przy stole, dobrze więc zadbać szczególnie o jego aranżację. To serce domu, przy którym powstają nowe wspomnienia. Warto celebrować te chwile z Fyrklövern CELEBRATION.

Kolekcja Fyrklövern CELEBRATION została zaprojektowana przez artystkę Anne Rooslien. Elementy serwisu mają falisty kształt z ręcznie malowanymi platynowymi krawędziami, co z w połączeniu z klasyczną bielą sprawia, że stanowią doskonałą podstawę każdej aranżacji stołu. Kolekcja jest wykonana z porcelany skaleniowej.

Do jesiennej stylizacji warto wykorzystać naturalne tkaniny, jak len. Możemy też zrezygnować z obrusu czy bieżnika, zwłaszcza  gdy stół jest wykonany z drewna i sam w sobie stanowi element dekoracyjny. Ułożone na nim dynie, owoce dzikiej róży, korzeń imbiru czy bukiet z suszonych roślin perfekcyjnie będą komponować się z wyrafinowanym pięknem serwisu CELEBRATION. Znalezione w parku lub na spacerze liście w odcieniach bordo i złota, jarzębina, kasztany czy orzechy dopełnią całości. Pamiętajmy, ze dzięki darom natury nasze nakrycie stołu może być jeszcze piękniejsze!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.