Czas na zmiany! 7 bezpiecznych trendów, które warto zastosować we własnym domu

Przed nami idealny czas na zmiany w naszych domach. Szczególnie teraz, gdy spędzamy w nich sporo czasu i zdążyliśmy już zaobserwować, które rozwiązania cieszą okoi ułatwiają obowiązki, a których chcielibyśmy pozbyć się jak najszybciej. Jeśli jednak jeszcze nie wiesz, co warto zmienić, marka Technistone przygotowała zestawienie siedmiu bezpiecznych trendów, które zostaną z Tobą nie na jeden sezon, ale na wiele kolejnych lat!

MONOCHROMATYCZNOŚĆ

Dom dla wielu z nas okazał się miejscem-schronieniem i oazą spokoju. Taką atmosferę na pewno tworzą monochromatyczne, spokojne wnętrza z ograniczoną paletą kolorów. Jak osiągnąć taki efekt? Skup się na jednym lub dwóch zbliżonych do siebie kolorach i spróbuj oddać je w różnych strukturach i powierzchniach.   

Od lewej: Noble Villa, Noble Concrete Grey ? Technistone

DREWNIANE FRONTY

Drewniane fronty wprowadzą do wnętrza tak upragniony przez nas obecnie motyw natury. Ważne, aby ich kolor był zbliżony do odcieni drewna, które już w naszym domu funkcjonują,
w ten sposób powstanie spójna całość.

Od lewej: Noble Concrete Grey, Noble Villa ? Technistone

DOPASOWANY BLAT

Wybierając blat warto postawić na bezpieczne i sprawdzone kolory. Na szczęście, aktualne trendy kolorystyczne w obszarze blatów kuchennych właśnie do nich nawiązują ? wybierajmy głównie z odcieni bieli, szarości i czerni. Blaty z konglomeratu kwarcowego od Technistone odzwierciedlają naturalny kamień, ale i są łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ są plamoodporne i bardzo wytrzymałe.

Od lewej: Noble Arco, Noble Concrete Grey ? Technistone

NIEOCZYWISTA ZIELEŃ

Zieleń wpływa na nas kojąco i coraz chętniej używamy jej w domach do malowania ścian, mebli czy obrazów. Jeśli zdecydujemy się na jej wykorzystanie, postawmy na większe akcenty ? na przykład w postaci szafki lub zabudowy wyspy kuchennej. Zieleń piękne skomponuje się z bielą, szarością czy beżem. Jeśli nie do końca potrafimy wyobrazić sobie ubranie wnętrz w ten kolor, rozważmy szarość z jej dodatkiem.

BRAK UCHWYTÓW

Dużym trendem, który zostanie z nami na dłużej są szafki bez uchwytów. Dzięki temu zabiegowi kuchenne zabudowy wyglądają na bardziej stonowane i eleganckie, co jest istotne, gdy na przykład łączymy salon i aneks kuchenny. Proste i gładkie szafki na pewno szybko nie wyjdą
z mody!


Od lewej: Noble Arco, Crystal Calacatta Silva ? Technistone

WIĘCEJ ROŚLIN

Więcej roślin to kolejny pomysł na uspokojenie naszego wnętrza. Kwiaty w postaci roślin doniczkowych czy ?żywych ścian? sprawiają, że wnętrza stają się bardziej przytulne, wręcz wiosenne, a my możemy cieszyć się czystym powietrzem.


Od lewej: Pearl Rocca, Taurus Terazzo Dark ? Technistone

INFORMACJA O TECHNISTONE

TechniStone? to wytwórca udoskonalonego technologicznie kamienia, który cechuje się wysoką spoistością, twardością i nieporowatością. Produkty TechniStone? powstają z wysokiej jakości surowców naturalnych takich jak kwarc lub granit, granulat wyselekcjonowanych zwierciadeł i luster oraz niewielka ilości pigmentów z dodatkiem żywicy. Podwyższone właściwości kamienia sprawiają, że materiały TechniStone? są o wiele bardziej wytrzymałe niż naturalny surowiec. Kamień TechniStone? jest też bardziej plamoodporny i posiada niższą nasiąkliwością powierzchni. Ogromna gama kolorów pozwala na szeroki zakres zastosowań materiału, zarówno w domu jak i powierzchniach użyteczności publicznej.  https://www.technistone.com/pl