Czysta elegancja marmuru i matu

Marmur to znany i sprawdzony element aranżacji łazienek i kuchni, doskonały materiał na blaty robocze. Ostatnio toruje sobie również drogę do innych obszarów zastosowania w mieszkaniu i pojawia się jako ciekawy akcent mebli pokojowych.

Matowy marmur w kuchni

Potrafi przykuwać uwagę i dlatego zdobywa coraz dalsze zakątki mieszkania: już nie tylko blaty, a fronty, całe zestawy kuchenne i inne meble opanowały marmurowe wzory. Trend ten potwierdził się również na tegorocznych targach meblarskich w Mediolanie.

Marmurowe wykończenie F092 ST15 Marmur Cipollino białoszary tworzy nowoczesny i ekskluzywny wygląd.

Szczególny urok imitacji marmuru oraz wrażenie przytulności dochodzi w szczególny sposób do głosu w kombinacji z jedwabistą, ciepłą powierzchnią PerfectSense Matt U999 PM Czarny, U727 PM Szary kamienny, U702 PM Kaszmir lub U708 PM Szary jasny harmonizują się doskonale z prezentowanym tu marmurem.

Nie należy również rezygnować z połączeń marmuru z drewnem – w takich zestawieniach najlepiej sprawdzi się naturalny efekt drewna w H3342 ST28 Dąb Gladston sepia, H1400 ST36 Attic Wood lub H3430 ST22 Sosna Aland biała.

Uwaga

Wszystkie prezentowane i wymieniane przez nas dekory są imitacjami. Wybór dekorów dopasowanych kolorystycznie jest możliwy wyłącznie w oparciu o oryginalną próbkę.

www.egger.com