Dąb Evoke w postaci Smartfoil Nature oraz Smartflex Nature

Najnowsze innowacje produktowe firmy: folie Smartfoil Nature oraz Smartflex Nature to rozwiązania Schattdecor, które do złudzenia przypominają optycznie naturalne drewno czy fornir.

Jeszcze bardziej autentyczny.

Naturalność tego wzoru wynika z połączenia struktury zadruku z synchronem matu i połysku. Praktyczność i inteligencja w jednym : efekt antfingerprint ? bez odcisków palców na powierzchni mebla!

Jeszcze bardziej elastyczny.

W postaci Smartflex Nature ta powierzchnia o optyce dębu wykazuje się jeszcze większą  elastycznością. A to dzięki temu, że zamiast papieru zastosowano przy zadruku folię termoplastyczną. Elastyczność folii umożliwia obrzeżowanie płyt.

Jeszcze szersze zastosowanie.

Smartflex Nature nadaje się doskonale na meble kuchenne i łazienkowe, a to dzięki zastosowanemu materiałowi bazowemu. Stanowi on kamień milowy we wnętrzarstwie: jest odporny na wilgoć, łatwy w utrzymaniu i wolny od szkodliwych substancji.

Inteligentny design na inteligentnej powierzchni

Schattdecor wprowadził na rynek wraz z dwoma nowymi produktami kolejne nowoczesne powierzchnie dekoracyjne wpisujące się we wszystkie wnętrza. Połączenie nowoczesnego designu z inteligentnym produktem ? tego właśnie oczekuje współcześnie rynek. Apropos nowoczesnego designu. Cały czas w modzie są struktury dębowe. Ten klasyczny rysunek drewna ulega jednak nowoczesnym wpływom. Tak właśnie powstał wzór Dąb Evoke ? z zapotrzebowania rynku na czerń. Czy to w formie aplikacji, akcesoriów czy też ciemnych wybarwień powierzchni dekoracyjnych. Czerń to czerń.

Dąb Evoke

Dekor meblowy Dąb Evoke ma w sobie wszystkie typowe dla nowoczesnego dębu elementy. Charakterystyczne zaszpachlowane na ciemno detale i obszary o intensywnie ciemnej kolorystyce. W połączeniu z naturalnym tłem dębowej struktury powstał bardzo homogeniczny materiał, który doskonale łączy się z czarną armaturą czy też z  innymi akcesoriami. Dąb Evoke wprowadza do wnętrza harmonię i jest dostępny w Schattdecor zarówno w formie Smartfoil Nature jak  i Smartflex Nature.

Więcej mozliwości

Cały czas w modzie pozostają dekory kamieniopodobne. Wpisują się one w różne obszary domu, nie tylko w kuchnię, mają różnorodne zastosowania i wprowadzają mocny akcent do wnętrza. W połączeniu z klasycznym dębem, takim jak np. Dąb Evoke, stanowią doskonałą parę.

Grey Caspio

Bazą do powstania Grey Caspio był wapień pochodzenia perskiego, bardzo naturalny, z delikatnym, krzyżującym się żyłowaniem. Naturalny  przebieg żył w tym kamieni tworzy niezwykłą dynamikę wzoru, ale nie jest bardzo dominujący. Dlatego też dekor ten znajdzie zastosowanie zarówno na płytach roboczych jak i na frontach meblowych. W ofercie  firmy jest  również wersja jasnego kamienia z ciemnym żyłowaniem. Dodatkowe pigmenty: złota, srebra czy brązu  nadają mu oryginalności.

Więcej pytań?

Więcej informacji o aktualnych tendencjach w obszarach mieszkalnych, biurowych  i w miejscach publicznych na naszej stronie pod design i trendy  oraz na Instagramie@schattdecorgroup.

Źródło: schattdecor.pl