Franke z German Design Award 2022 za Atlas Neo Sensor

Bateria Atlas Neo Sensor otrzymała ?Wyróżnienie specjalne? w kategorii ?Doskonały projekt produktu? na German Design Award. W tym hybrydowym modelu wodę uruchamia się bezdotykowo lub manualnie dźwignią mieszacza. 

Nagrodzony model z pewnością zainteresuje osoby, które dużo gotują. Przygotowując posiłki bezustannie sięgamy do szuflad i szafek, używamy wielu urządzeń jednocześnie. Nasze ręce się brudzą od produktów spożywczych, ale nie chcemy nimi dotykać wszystkiego dookoła. I tu z pomocą przychodzi nam bateria Atlas Neo Sensor. Wystarczy zbliżyć ręce do czujnika, który uruchomi i odmierzy strumień. Woda płynie 30 sekund i ma ustaloną wcześniej temperaturę. Co wystarcza do umycia rąk, opłukania warzyw, owoców czy naczyń.

? Każda nagroda dla naszego produktu cieszy. To zawsze jasny sygnał, że nasza praca ma sens. Że wysiłki, aby tworzyć funkcjonalne rozwiązania zamknięte w pięknej formie są zauważane. Z nagrody dla Atlas Neo Sensor jesteśmy szczególnie zadowoleni. Model idealnie też wpisuje się w moment, kiedy wszystkim nam zależy na większej higienie, a równocześnie coraz uważniej przyglądamy się sprawom ekologii ? komentuje Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR & Event Manager we Franke. 

German Design Awards to nagroda przyznawana od 10 lat. Ale jej zasięg wykracza daleko poza Niemcy. Rokrocznie międzynarodowe jury honoruje przełomowe osiągnięcia w dziedzinie designu, a otrzymanie prestiżowego tytułu to dowód, że produkt osiągnął wzorniczą doskonałość. www.franke.pl