Gorenje wspólnie z Finish

Trwa promocja marek Gorenje i Finish w ramach, której do zakupu wybranej zmywarki można otrzymać roczny zapas produktów Finish gratis. 

Gorenje jako marka od samego początku działalności stara się być blisko człowieka projektując, wytwarzając i sprzedając sprzęt AGD robi to zawsze z myślą o ludziach. To urządzenia z logo Gorenje powinny przystosować się do indywidualnych przyzwyczajeń i upodobań użytkownika a nie odwrotnie. Takie też są zmywarki oferowane przez markę. Zaawansowane technologicznie inteligentne zmywarki Gorenje SmartFlex dzięki różnorodnym funkcjom oraz elastycznej i łatwej do przystosowania komorze idealnie dopasowują się do potrzeb konsumentów. Proste i czytelne programowanie, szybkie zmywanie dzięki funkcji SpeedWash czy opcja auto programowania to tylko niektóre z nich. Teraz zmywanie jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Finish to światowy lider w produkcji środków do zmywania, polecany przez wiodących producentów zmywarek. 

Kup zmywarkę i odbierz prezent : promocja Gorenje & Finish

W stacjonarnych punktach sprzedaży oraz w sklepach internetowych startuje wspólna promocja Gorenje i Finish. Kupując wybrany model zmywarki Gorenje można odebrać prezent w postaci rocznego zapasu kapsułek Finish. Zasady są proste: Konsument kupujący wybrany model zmywarki Gorenje objętej promocją i rejestrując swój zakup w przeciągu kolejnych 14 dni na www.gorenjepromocje.pl otrzyma prezent w postaci rocznego zapasu kapsułek Finish. Perfekcyjne w swojej pracy zmywarki Gorenje w połączeniu z kapsułkami Finish to gwarancja czystych i higienicznych naczyń bez smug i zacieków. 

Promocja trwa od 9.08.2021 do 20.09.2021 lub do wyczerpania puli nagród. 

Więcej informacji na: www.gorenje.pl i  www.gorenjepromocje.pl

Translate »