Inteligentne rozwiązania dla piekarników i innych urządzeń AGD

Zdalne sterowanie procesem pieczenia, dostęp do bazy przepisów, sterowanie głosowe to funkcje, które pomogą zarządzać wszystkimi operacjami piekarnika płynniej i szybciej, oszczędzając Twój czas i energię. Dzięki aplikacji ConnectLife gotowanie nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Aplikacja ConnectLife

Żyjemy w erze smart technologii. Coraz więcej urządzeń korzysta z zalet łączności sieciowej, dzięki czemu nasze życie staje się łatwiejsze. W 2018 r. liczba podłączonych do sieci urządzeń na całym świecie wynosiła 22 mld. Szacuje się, że do 2030 r. liczba ta wzrośnie do ponad 50 mld. Posiadanie jednej, zintegrowanej platformy, która pomaga zarządzać i monitorować urządzeniami AGD w domu, sprawia, że wykonywanie różnych domowych czynności staje się dziecinnie proste. ConnectLife jest platformą, która umożliwia łączenie ze sobą wszystkich inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego marek Hisense, Gorenje i ASKO. Oznacza to, że do monitorowania inteligentnego domu możemy używać tylko jednej platformy smart living dostępnej przy użyciu tej samej aplikacji mobilnej.

Piekarnik w wersji smart

ConnectLife pozwala na monitorowanie i sterowanie pracą urządzeń domowych z dowolnego miejsca. Jednym z przykładów urządzeń do zdalnego sterowania jest piekarnik elektryczny BPSA6747A08BGWI od marki Gorenje. Za pomocą aplikacji można zdalnie rozgrzać urządzenie, dzięki czemu gdy przyjdziesz do domu, piekarnik jest gotowy do pracy. Możesz również zaprogramować tak czas pracy piekarnika, aby po wejściu do domu, czekało na Ciebie gotowe, ciepłe danie. Podczas procesu pieczenia, możesz na bieżąco monitorować temperaturę i kolejne jego etapy z dowolnego miejsca. Dzięki powiadomieniom z aplikacji dokładnie wiesz ile czasu będzie trwało pieczenie i nie musisz martwić się o przypalenie dania. Funkcja listy zakupów w aplikacji umożliwia Ci dodanie produktów ręcznie do listy lub wysłanie ich bezpośrednio z listy składników w przepisie do listy zakupów, dzięki czemu zawsze kupisz wszystkie składniki do gotowania. Dzięki ConnectLife wybieranie posiłków, robienie zakupów i gotowanie może stać się przyjemne dla wszystkich członków rodziny.

Bezpieczeństwo dzięki smart technologii

Olbrzymią zaletą korzystania z ConnectLife jest to, że możesz czuć się bezpiecznie i spokojnie nawet wtedy, gdy jesteś poza domem. Na pewno znasz to uczucie, gdy po wyjściu z domu zastanawiasz się, czy wyłączyłeś piekarnik. Dzięki aplikacji na telefon komórkowy możesz sprawdzić, czy wszystkie urządzenia w domu są wyłączone i bezpieczne. Funkcja ta jest bardzo przydatna, gdy nie ma Cię w domu przez większość dnia lub gdy wyjeżdżasz na wakacje.

Bardzo istotna dla bezpieeczeństwa jest także funkcja blokady dla dzieci, która może być aktywowana zdalnie. Zaledwie kilka dotknięć ekranu wystarczy, aby włączyć blokadę i mieć pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne w domu. Co więcej, aplikacja ConnectLife jest kompatybilna z Amazon Alexa i Google Assistant, co pozwala na głosowe sterowanie urządzeniami. Wyobraź sobie, że masz zajęte ręce przygotowaniem posiłku i możesz uruchomić piekarnik wydając proste polecenie głosowe.

Aplikacja ConnectLife, która jest już dostępna w sklepach Apple Store, Google Play, Huawei App Gallery oraz Amazon Appstore, udostępnia szczegółowe informacje o wszystkich Twoich urządzeniach AGD, tj. instrukcje obsługi, najczęściej zadawane pytania, aby zminimalizować potrzebę dzwonienia po pomoc techniczną. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z piekarnikiem nie musisz szukać instrukcji w sieci, wszystko masz na wyciągnięcie ręki. W przypadku potrzeby profesjonalnej pomocy, możesz poprzez aplikację poprosić o serwis, aby otrzymać szybką i łatwą pomoc.

Dzięki korzystaniu z aplikacji ConntectLife wykonywanie domowych obowiązków stanie się łatwe i przyjemne, a Ty możesz mieć więcej czasu na cieszenie się tym, co dla Ciebie ważne.

Więcej informacji na: https://pl.gorenje.com/