Klasyka w udoskonalonym wydaniu, czyli 6 nowych funkcji od Sub-Zero/Wolf

Sub-Zero/Wolf od osiemdziesięciu lat wyznacza trendy i ustala standardy w dziedzinie urządzeń kuchennych. Za klasycznym wzornictwem modeli skrywa najnowsze technologie i innowacje. Poznajmy 6 nowych funkcji, które pojawiły się w chłodziarko-zamrażarkach.

Tryb nocny oświetlenia

Inteligentny system optymalizuje wewnętrzne oświetlenie chłodziarki względem wykrytego natężenia światła w pomieszczeniu. W przypadku bardzo ciemnego środowiska, funkcja ta automatycznie redukuje jasność w chłodziarce nawet o 90%. Światło jest niedrażniące, delikatne i przyjemne dla oka. Choć to drobny szczegół, zdecydowanie wpłynie on na komfort naszego życia.

Zaawansowany system chłodzenia

Udoskonalony system chłodzenia sprawia, że doskonałe warunki do przechowywania żywności, z których słyną chłodziarki Sub-Zero/Wolf, stają się jeszcze lepsze. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu sprężarki o zmiennej prędkości i dwóch wentylatorów, które utrzymują temperaturę chłodziarki z precyzją do 1 stopnia. Obok stałej temperatury, drugim kluczowym warunkiem zachowania świeżości przechowywanych produktów jest odpowiednia wilgotność powietrza. To gwarantują dwa kompresory i oddzielne obiegi powietrza – jeden dla chłodziarki i drugi dla zamrażarki. Oznacza to, że bardzo zimne i suche powietrze z zamrażarki nie cyrkuluje w całym urządzeniu.

Dotykowy panel sterowania

Nowy panel sterowania jest zamontowany w ramie jednej z półek, co sprawia, że jest on łatwo widoczny i wygodny w obsłudze. Zapewnia on kompleksową kontrolę nad pracą urządzenia, umożliwiając na przykład regulację oświetlenia, zarządzanie wilgotnością chłodziarki czy odszranianie zamrażarki. Panel również wyświetla informacje oraz zbiera dane diagnostyczne, które są niezbędne dla techników serwisowych w przypadku potrzeby przeglądu lub naprawy. Wykorzystanie mikroprocesorowego sterowania znacząco zwiększa precyzję działania urządzenia w porównaniu do tradycyjnych systemów mechanicznych.

Nowe oświetlenie

Nowy rodzaj oświetlenia LED Clearsight®, sprawia, że jest ono obecne wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebne – pod każdą półką i w każdej szufladzie. Źródło światła wypełnia również górny panel urządzenia. Clearsight® doskonale oświetla wnętrze i eliminuje cienie, nawet gdy chłodziarka jest całkowicie zapełniona. To aż o 40% więcej światła niż w przypadku innych chłodziarek. Równie ważną zaletą tego oświetlenia jest zmniejszona emisja ciepła, co przekłada się na większą energooszczędność urządzenia.

Półki z powłoką nano

Szklane półki z nano powłoką najpierw pojawiły się w serii w Designer, a teraz trafiają one również do modeli Classic. Technologia ta ma hydrofobowe właściwości, czyli odpychające cząsteczki wody. Skupiają się one w jednym miejscu, co zapobiega niekontrolowanemu rozlaniu. Łatwiej też jest usunąć taką niewielką mokrą plamę. To duże ułatwienie w utrzymaniu czystości chłodziarki.

Łatwiejszy dostęp do filtra powietrza

Mikrobiologiczny system oczyszczania powietrza przefiltrowuje je co 20 minut, usuwając pleśń, wirusy, bakterie oraz etylen, które przyspieszają psucie produktów spożywczych. Teraz dostęp do filtra, którego wymiana zalecana jest co pół roku, stał się bardziej wygodny dzięki przesuwnym drzwiczkom.

Sub-Zero/Wolf, to lider w innowacjach w branży urządzeń kuchennych, który wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami. Stanowi to wyraz dążenia marki do perfekcji, ale i zmienia sposób, w jaki myślimy o kuchennej wygodzie i funkcjonalności. Showroom marki Sub-Zero/Wolf znajduje się w Warszawie przy ul. Jara 4/1, www.subzerowolf.pl