Kuchnie Nolte | Małe Miejsca – Wielkie Pomysły

Dla optymalnego wyposażenia małego. Apartamenty Nolte Küchen oferuje rozwiązania zapewniające funkcjonalny projekt i efektywne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Wysoki priorytet mają także aspekty estetyczne.

Na mniejsze mieszkania jest większy popyt, szczególnie w dużych miastach, gdyż powierzchni mieszkalnej jest niewiele, a w niektórych przypadkach znacznie droższe niż kilka lat temu. Tutaj funkcjonalna kuchnia z pomysłowymi rozwiązaniami (przestrzeń do przechowywania) coraz częściej ma za zadanie nie tylko zintegrować się praktycznie, ale także wizualnie dobrze współgrać z przestrzenią mieszkalną.

W kampanii „Małe miejsca – wielkie idee” Nolte postawiła na kuchnie kompaktowe i pokazała, jak mogą być praktyczne, przytulne i atrakcyjne.

Dzięki półkom lub różnym rozwiązaniom narożnym firmy Nolte Küchen możesz efektywnie planować nawet w zakrzywionych pomieszczeniach ze skośnymi sufitami.

Efektywne wykorzystanie przestrzeni

Aby zapewnić dużo miejsca do przechowywania nawet w małych kuchniach, można efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń, na przykład za pomocą szafek ściennych o wysokości do 135 cm lub bardzo głębokich szafek. Ponadto wąskie płyty grzewcze zapewniają więcej miejsca na blacie, a szafki stojące o wysokości korpusu 90 cm oferują również o 20% więcej miejsca do przechowywania.

W małych kuchniach również wiele można zrobić wizualnie: wąskie przejścia można wyposażyć w szafki o zmniejszonej głębokości – tak, aby nadal można było po nich wygodnie chodzić. Zastosowane oświetlenie w sposób ukierunkowany sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się większe i wygodniejsze.

Dzięki półkom lub różnym rozwiązaniom narożnym firmy Nolte Küchen możesz efektywnie planować nawet w zakrzywionych pomieszczeniach ze skośnymi sufitami.

Funkcjonalność i estetyka

Dzięki swojej marce premium „nolteneo” producent mebli kuchennych oferuje również entuzjastom designu możliwość uczynienia swojej (małej) kuchni wyrazistym i eleganckim akcentem. Na przykład w przypadku „neobox”, szuflady ze szczególnie wąską ramą boczną i opcjonalnym oświetleniem, elegancki design jest kontynuowany we wnętrzu.

Źródło: moebelmarkt.de