Marka Fig z nową i przejrzystą stroną internetową

Marka Fig, należąca do firmy Deftrans – polskiego producenta mebli łazienkowych i kuchennych, wystartowała właśnie z nową stroną internetową. Przejrzysty i czytelny układ nowego portalu ułatwi zapoznanie się z ofertą marki i pomoże w poszukiwaniu inspiracji wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniem zaplanowania własnej kuchni.

Nowa strona internetowa, dostępna pod adresem figkuchnie.pl oferuje wiele funkcji, które pomogą użytkownikom stworzyć nowoczesną i przemyślaną aranżację kuchni. Odwiedzający znajdą na niej pełną ofertę marki i w przystępny sposób zapoznają się ze specyfikacją wszystkich dostępnych produktów. Szeroka gama mebli kuchennych Fig obejmuje różne style, kolory i materiały. Użytkownicy strony będą mogli wybierać spośród mebli modułowych, zestawów meblowych przeznaczonych specjalnie do małych wnętrz czy też aneksów kuchennych. Każda z kolekcji jest dokładnie przedstawiona, z wyraźnym zaznaczeniem jej wyróżników i głównych walorów funkcjonalnych, po to, by ułatwić klientom dopasowanie odpowiedniej zabudowy kuchennej do ich indywidualnych potrzeb i upodobań.

W sekcji porad i inspiracji odbiorcy znajdą stale aktualizowaną bazę wskazówek na temat tego, jak w sposób zaplanować układ kuchni, by była ona w pełni funkcjonalna, wygodna i ergonomiczna. Czytelny i przyjazny użytkownikom interfejs ułatwia nawigację po serwisie i bezpośrednio nawiązuje do estetyki oraz wartości marki Fig.

Nowa strona będzie cennym narzędziem dla każdego, kto stoi przed wyzwaniem zaplanowania własnej kuchni. Oferuje ona nie tylko pełną gamę rozwiązań produktowych marki Fig, ale też szereg profesjonalnych porad projektowych i inspirujących wizualizacji, które mogą pomóc  w rozwiązaniu podstawowych dylematów aranżacyjnych, z jakimi mierzą się współcześni nabywcy mebli kuchennych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.figkuchnie.pl