Marka NAS jeszcze bliżej użytkowników – nowa i przejrzysta strona już uruchomiona

Deftrans jest cenionym polskim producentem mebli łazienkowych i kuchennych. Firma od lat inwestuje w szereg innowacyjnych projektów, doskonaląc swoje marki własne ? Defra, NAS i Fig. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów, Deftrans zaprezentował nową odsłonę strony internetowej dla marki NAS. Nowa witryna wiernie odzwierciedla główne wyróżniki mebli tej marki ? uniwersalny design i funkcjonalność zorientowaną na użytkownika.

Oferta marki NAS obejmuje wysoce funkcjonalne i zgodne  z aktualnymi trendami meble łazienkowe. Poza kolekcjami gotowych zestawów meblowych, znajdziemy w niej również szeroki wybór mebli modułowych umożliwiających samodzielne tworzenie dowolnych konfiguracji. W nowej witrynie dostępnej pod adresem www.nas-meble.pl już z poziomu strony głównej w prosty sposób wybierzemy jakie rozwiązanie nas interesuje ? tradycyjne czy modułowe. Mocną stroną nowego serwisu jest też przejrzyste menu i uproszczony design nawiązujący do energetycznego brandingu marki.

? W procesie projektowania mebli NAS kierujemy się przede wszystkim potrzebami naszych odbiorców.  Chcemy by nasze produkty najlepiej spełniały ich oczekiwania, dlatego tworzymy meble modułowe o szerokich możliwościach aranżacyjnych, które pozwalają użytkownikom na samodzielne zaaranżowanie wymarzonej zabudowy. Dzięki nowej witrynie będzie to łatwiejsze – kilka wyszukiwarek selekcjonujących produkty, inspirująca baza zdjęć, rozbudowana część poradnikowa oraz sekcja z propozycjami gotowych setów meblowych zainspirują klienta do łatwego skomponowania własnego, unikalnego zestawu mebli – mówi Ewa Popławska, dyrektor marketingu Deftrans.

Przykładowe aranżacje widoczne w witrynie dają możliwość odszukania wprost z nich konkretnych mebli. Rozbudowana część produktowa zapewnia dostęp do szczegółowych informacji na temat wszystkich kolekcji i brył. Znacznym ułatwieniem w wyborze poszczególnych elementów umeblowania może też być możliwość skorzystania z gotowych konfiguracji, widocznych na stronie. Przy każdej z nich znajdziemy listę  użytych modułów ? do pobrania w formacie PDF. Dostępność wybranych produktów w okolicznych sklepach na bieżąco sprawdzimy w zakładce ?Gdzie kupić?. Użytkownicy poszukający wskazówek i inspiracji docenią też blog bogaty w ciekawe artykuły na temat trendów i sposobów na urządzenie ergonomicznej łazienki, które odwołują się do konkretnych kolekcji mebli. Z myślą o projektantach, strona oferuje poświęconą im zakładkę z użytecznymi materiałami do pobrania. Dziennikarze zaś znajdą wartościowe dla siebie treści w osobnej sekcji kierowanej do mediów.

Nowa strona internetowa marki NAS stanowi kolejny istotny element strategii firmy Deftrans, która zakłada nieustanne doskonalenie oraz optymalizację poszczególnych marek pod kątem rynku i oczekiwań klientów końcowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.nas-meble.pl