Nie wiesz, jak urządzić „Kuchnię Twoich marzeń”? Zapraszamy na webinar Castoramy

Już 12 czerwca o godzinie 14.00 odbędzie się inspirujące spotkanie online z udziałem cenionych ekspertów z branży wnętrzarskiej. Podczas organizowanego przez Castoramę webinaru, zaproszeni goście powiedzą o najnowszych trendach w urządzaniu kuchni oraz zaprezentują najnowsze rozwiązania, które pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jeśli zatem właśnie wprowadzasz zmiany w swojej kuchni lub planujesz je w niedalekiej przyszłości i szukasz inspiracji, to wydarzenie jest dla Ciebie!

  • Jakie są najsilniejsze trendy kuchenne 2022?
  • Jakie są podstawowe zasady w projektowaniu funkcjonalnej kuchni i jakie błędy są najczęściej popełniane?
  • Meble modułowe Castoramy – odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów
  • Czy kuchnia może byś urządzona w sposób ekologiczny?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą eksperci:

  • Daria Ładocha, prezenterka telewizyjna, dziennikarka kulinarna, autorka książek, która poprowadzi rozmowę.
  • Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, historyczka sztuki, redaktorka naczelna magazynów M jak Mieszkanie i Dobre Wnętrze oraz serwisu urządzamy.pl. Wnętrza postrzega jako odbicie zmieniającego się stylu życia, potrzeb użytkowników i relacji społecznych.
  • Jakub Kłęczek, architekt  w biurze projektowym Innovation + Interiors, ekspert i doradca Castorama Polska. Jego główną domeną w projektowaniu jest uzyskanie funkcjonalności i niebanalnej estetyki we wnętrzach.

Podczas webinaru nastąpi rozwiązanie konkursu, w którym Castorama zapraszała do podzielenia się tym, jak wygląda nasza kuchnia, i jak chcielibyśmy ją odmienić. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione trzy prace, które Castorama Polska nagrodzi voucherami o wartości 10, 5 oraz 2 tysiące złotych. Zdobywca nagrody głównej otrzyma również wyjątkowy projekt kuchni przygotowany przez architekta Castorama Polska, Jakuba Kłęczka. Dodatkowo, podczas webinaru będzie można wygrać bony o wartości od 50 do 250 zł do zrealizowania w sieci sklepów Castorama.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czołowe tytuły wnętrzarskie m.in.: M jak Mieszkanie, urządzamy.pl, Czas na Wnętrze, Cztery Kąty, Ładny Dom, Wnętrza Domów, Domosfera.pl czy Ekspert Budowlany.

Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę wydarzenia na Facebooku: webinar “Kuchnia Twoich marzeń”

Link do transmisji na żywo będzie umieszczony na stronie wydarzenia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na profilu Castoramy na Facebooku.

Start: 12 czerwca o 14:00! Zapraszamy!

Informacje o spółce Castorama:

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 88 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia ponad 13 tysięcy pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz www.kingfisher.com.