Niezapomniane spotkania w wyjątkowej oprawie Serwis DIAMOND Fyrklövern ? idealny na szczególne okazje

Wieczory i spotkania, które chcemy zachować w pamięci na długo, wymagają szczególnej, olśniewającej oprawy. Zapewni ją jedyny w swoim rodzaju serwis DIAMOND marki Fyrklövern ? zachwycający kształtami, zdobieniami z 18-karatowego złota oraz diamentowymi wzorami. Jest on inspirowany ponadczasowym pięknem diamentu i został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. 

Diamenty ? Co decyduje o tym, że uznajemy je za synonim luksusu i wyrafinowanego piękna? To z pewnością ich idealna harmonia, wyjątkowe szlify, oczarowujący blask. Właśnie te cechy diamentu w niezwykły sposób udało się przenieść na porcelanę DIAMOND marki Fyrklövern. A dokonał tego wspaniały duet ? Gitte Dyrberg i Henning Kern, wybitni, skandynawscy projektanci biżuterii.

Serwis DIAMOND marki Fyrklövern pozwoli stworzyć olśniewającą stylem i elegancją aranżację stołu, która wzbudzi podziw wśród gości. To idealna propozycja nie tylko na Sylwestra, ale też każdy wieczór karnawałowych spotkań oraz uroczystości w gronie najbliższych. Kolekcja DIAMOND jest utrzymana w kolorze perły i srebrzystej bieli, na tle których niezwykły efekt tworzy wzór inspirowany diamentowymi szlifami. Wrażenie luksusu potęgują ręcznie malowane zdobienia z 18-karatowego złota. Stół zastawiony porcelaną DIAMOND to kwintesencja stylu glamour w najlepszym wydaniu. 

Serwis DIAMOND to szeroki wybór talerzy, salaterek i półmisków. Przyjęcia nie obędą się oczywiście bez toastów, do wznoszenia których idealnym wyborem będą kieliszki z kolekcji szkła DIAMOND. Kieliszki z tego serwisu wyróżnia delikatnie uwypuklony kształt, złote krawędzie oraz połyskująca stopa. To wyjątkowy design i mistrzowskie wykonanie.

Zachwycająca niczym diament, połyskująca blaskiem prawdziwego złota porcelana DIAMOND sprawi, że każde przyjęcie pozostanie niezapomniane!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. ?Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole? – to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany.

Translate »