Odkryj możliwości stref projektowania dostępnych w sieci Pfleiderer Partner. Daj się zainspirować.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Klientów, Pfleiderer wprowadził do sieci dystrybucyjnej Pfleiderer Partner kuchnie pokazowe wraz z wirtualnymi strefami projektowania.  Szukasz inspiracji? Zobacz prezentację najlepszych rozwiązań, które pomogą Ci stworzyć kuchnie idealną – również z opcją projektowania na miejscu w punkcie.

Kuchnie pokazowe to idealne miejsce, aby zobaczyć zaprojektowane przez ekspertów funkcjonalne i zgodne z trendami rozwiązania do kuchni. Równocześnie na miejscu, w punktach Pfleiderer Partner możesz obejrzeć dekory Mood Stories, dotknąć struktur płyt i blatów, laminatów HPL itp. Niezależnie od tego czy projektujesz kuchnię sam czy współpracujesz z projektantem lub architektem, przyjdź do punktu Pfleiderer Partner i zobacz nowe kuchnie pokazowe. Oferta Pfleiderer to nie tylko wysokiej jakości płyty laminowane, płyty HDF, blaty kuchenne o grubości 38 mm czy też blaty cienkie Compact i Ultrafit, ale także najmodniejsze rozwiązania wzornicze. Kuchnie pokazowe Pfleiderer prezentują również systemy meblowe, akcesoria oraz oświetlenie. Wszystko to pomoże Ci wyobrazić sobie, jak można wykorzystać te materiały w Twojej kuchni.

Twoje centrum inspiracji

W punktach Pfleiderer Partner znajdziemy zarówno kuchnie w wersji standard, z blatami o grubości 38 mm lub cienkimi blatami UltraFit, jak również kuchnie w wersji premium z ekskluzywnymi blatami Duropal Compact. Kuchnie zostały zróżnicowane również w zakresie wielkości. Znajdziemy tu modelowe rozwiązania przeznaczone do wnętrz o niewielkiej powierzchni, średnie oraz kuchnie do przestrzeni otwartych w wyspami kuchennymi. Meble zostały zaprojektowane przez wykwalifikowanych architektów, uwzględniając najnowsze trendy i rozwiązania w zakresie ergonomii. Ponadto, na miejscu w wybranych punktach Pfleiderer Partner dostępne są usługi projektowania, a więc kuchnia może być wykonana przez rekomendowanego stolarza współpracującego z punktem Pfleiderer Partner. Możesz przyjść z gotowym pomysłem i jedynie dopasować produkty do swojego projektu lub otrzymać wsparcie projektowe, o które należy zapytać bezpośrednio w danym punkcie.

Cyfrowa Rewolucja

Integralną częścią przestrzeni do projektowania kuchni w punktach Pfleiderer Partner są wirtualne strefy projektowania, które dają możliwość doboru i zmiany dekorów w zdefiniowanych projektach. Są one dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i projektantów, stolarzy oraz architektów. Przygotowane w infokiosku projekty wraz ze specyfikacją produktową można bezpłatnie przesłać na swój adres mailowy. Z poziomu infokiosku zamówisz również materiały wzornicze i zapiszesz się na szkolenia oraz webinary produktowe.

Aktualnie kuchnie pokazowe wraz z wirtualną strefą projektowania są dostępne w ośmiu miastach w Polsce (Białystok, Bydgoszcz, Grajewo, Jasło, Koszalin, Łomża, Opole i Wieruszów) i cały czas powstają nowe.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia:

1

Wiór Kostro, Romaniuk Sp. j.

15-113 Białystok, ul. gen. W. Andersa 38

tel. 724 724 097

2

PPUH Forpłyt Sp.j.

05-441 Bydgoszcz, ul. Szajnochy 6

tel. 505 170 987

3

PHU Raj

19-200 Grajewo, ul. Mickiewicza 5

tel. 513 004 465

4

Korner Sp. z o.o.

38-200 Jasło, ul. Towarowa 18,

tel. 734 135 326

5

Elwi Sp. z o.o.

75-847 Koszalin, ul. Wenedów 3E

tel. 728 587 906

6

PHU Okleina

18-402 Łomża, ul. Akademicka 48

tel. 668 624 544

7

Eban Sp. z o.o.

45-125 Opole, ul. Składowa 2

tel. 793 099 894

8

Hurtownia Juszczak S.j.

98-400 Wieruszów, ul. Teklinowska 16 B

tel. 695 951 205

Kuchnie pokazowe i infokioski to źródło gotowych pomysłów oraz sprawdzonych rozwiązań, które można zastosować we własnym projekcie kuchni. Zapraszamy do odkrywania, jakie możliwości dają strefy projektowania Pfleiderer.

O Pfleiderer:

Pfleiderer jest dostawcą rozwiązań w oparciu o materiały drewnopochodne dla przemysłu meblarskiego, budownictwa i wykończenia wnętrz. Firma oferuje kompleksową obsługę firm meblowych, zakładów stolarskich, architektów i projektantów oraz firm branży budowlanej. Na polskim rynku produkty firmy są dostępne w sieci Pfleiderer Partner, w skład której wchodzi ponad 80 punktów handlowych, w wybranych sieciach DIY oraz punktach dystrybucji materiałów budowlanych.

Oferta handlowa firmy obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów dopasowanych do najnowszych trendów w zakresie projektowania, budowy, wykończenia wnętrz i wyposażenia zarówno obiektów prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej.