Odkryj zdrowe, wiosenne smaki z Lidl Polska – akcesoria kuchenne w ofercie sieci

Wiosna i nadchodzące lato mobilizują nas do bardziej zdrowego stylu życia. Częściej sięgamy po pełne witamin owoce i warzywa, by dostarczyć organizmowi niezbędnej energii. Więcej spacerujemy, z korzyścią dla naszego ciała i umysłu. Do tej zdrowej, wiosennej aury dołącza Lidl Polska – w ofercie sieci od wtorku, 2 kwietnia, pojawią się akcesoria do kuchni w atrakcyjnych cenach, które wspomogą nas w przygotowywaniu odżywczych i lekkich posiłków.

Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia, a my odczuwamy wzmożoną energię i chęć do aktywności. To także doskonały moment, by przyjrzeć się temu, co znajduje się na naszych talerzach. Sezonowe produkty, takie jak szparagi, rabarbar, świeży szpinak czy jarmuż, nie tylko dostarczają nam niezbędnych składników odżywczych, ale również urozmaicają naszą dietę i pobudzają kreatywność w kuchni. Zatem kto ma ochotę na owocowo-warzywne smoothie? Od wtorku, 2 kwietnia, w sklepach Lidl Polska będzie dostępny blender do smoothie marki SilverCrest, który kupimy 20 zł taniej, w cenie 69,90 zł/zestaw. W zestawie znajdują się 2 kubki „to go” o pojemności 600 ml i 300 ml, co oznacza, że możemy zabrać ze sobą nasz posiłek gdziekolwiek chcemy! W ofercie sieci znajdzie się także blender ręczny 3 w 1 SilverCrest w promocyjnej cenie 69,90 zł/zestaw – idealny do miksowania, robienia purée i rozdrabniania. Dla fanów świeżych ziół czy pokruszonych bakalii w cieście lub jogurcie, Lidl Polska proponuje rozdrabniacz uniwersalny z funkcją turbo (39,99 zł/zestaw), który dzięki eleganckiemu wyglądowi i stylowym kolorom, wyróżni się atrakcyjnym designem w każdej kuchni.

W ofercie znajdzie się także frytkownica beztłuszczowa Air Fryer SilverCrest 1400W, którą z aplikacją Lidl Plus można kupić 70 zł taniej, w cenie 179 zł/zestaw. Niech nazwa tego urządzenia nikogo nie zmyli – może być używane do pieczenia, grillowania, smażenia, a nawet gotowania. Co więcej, posiłek będzie w wydaniu beztłuszczowym, czyli zdrowszym i lżejszym dla naszych żołądków!

Jak wiosna, to również początek sezonu grillowego. Sieć sklepów Lidl Polska z tej okazji proponuje zdrowszą alternatywę tradycyjnego grilla. Grill kontaktowy od marki SilverCrest (179 zł/zestaw) jest idealny do opiekania kanapek, panini oraz beztłuszczowego grillowania mięsa, ryb czy warzyw.

Zaplanuj swoje wiosenne posiłki z Lidl Polska! Dostępne od 2 kwietnia akcesoria kuchenne ułatwią Ci przygotowywanie świeżych i lekkich dań!

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje ponad 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.