Okapy ekonomiczne ? fuzja jakości i wydajności w stylu AKPO

Kuchnia od dawna przestała być wyłącznie pomieszczeniem, w którym przygotowujemy posiłki. To miejsce gdzie wiele się dzieje. Często określamy ją jako serce domu. To właśnie tutaj spędzamy czas z najbliższymi, rozmawiamy, planujemy czy też dobrze bawimy kiedy odwiedzają nas goście. W kuchni dbamy o wiele detali, wystrój, estetykę, atmosferę. Dlatego też okap nie może stanowić tylko wartości użytkowej ? a powinien być połączeniem jakości, wydajności i design. Wszystko po to aby przebywanie w kuchni było przyjemnością a nie obowiązkiem. 

Każde pomieszczenie, w którym gotujemy potrzebuje urządzenia będącego w stanie wychwycić niepotrzebne zapachy. Seria okapów ekonomicznych AKPO to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią efektywność urządzeń kuchennych, atrakcyjną cenę, wysoką jakość oraz klasyczny design ? który doskonale wkomponuje się w styl każdej kuchni.

Do jakiej kuchni będzie pasować seria okapów ekonomicznych AKPO?

Okapy ekonomiczne AKPO to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń, w których inwestorzy cenią neutralność lub minimalizm. Gdzie biel, szarość czy brąz to kolorystyka wiodąca. Produkty dostępne są w wielu wariantach ? kształtów (okrągłych, prostokątnych) i kolorów (np. biel, brąz, szary, miedź, złoto czy popiel). Zaprojektowane tak aby okap służył przez wiele lat, a zmieniające się trendy nie miały wpływu na idealne wkomponowanie się urządzenia w pomieszczenie.

?Okapy ekonomiczne to rozwiązania ponadczasowe- doskonałe dla wszystkich, którzy przy wyborze tego sprzętu kierują się ceną. To także doskonały dowód na to, że wysoka jakość wykonania może iść w parze z wydajnością.?- podkreśla Michał Kołakowski- przedstawiciel handlowy AKPO.

Estetyka i design to nie wszystko. Okap powinien charakteryzować się  łatwością użytkowania przy jednoczesnej najwyższej jakości. Jego wydajność oraz moc musi korelować z relatywnie niskim poziomem głośności (decybeli) wytwarzanym przez urządzenie. Krótko mówiąc  – powietrze zostanie pochłonięte bez konieczności zakrywania uszu w celu zagłuszenia urządzenia. Wydajność nominalna turbiny wynosi 320 m3/h, natomiast ogólna moc okapu to 84 W.

Dowiedz się więcej i odkryj świat okapów AKPO ? więcej na: www.akpo.pl