Przechowuj świadomie ? przechowywanie w kuchni i spiżarni

Jesień sprzyja organizacji i przygotowywaniu przetworów na nadchodzące, chłodne miesiące. Nic tak nie przywołuje letnich wspomnień, jak zamknięte w słoiku lub pojemniku marynowane warzywa, orzechy, suszone owoce i grzyby. Początek jesieni to również dobry moment, by mądrze zagospodarować przestrzeń w swojej kuchni lub spiżarni. Black Red White przedstawia pojemniki, które pomogą Ci przechowywać w efektywny, mądry sposób.

Pojemniki STOCKHOLM

Smart przechowywanie

Odpowiednie przechowywanie żywności sprawia, że zachowuje ona świeżość na dłużej. Najczęściej służy nam do tego lodówka, gdzie odpowiednia temperatura dba o trwałość produktów. Co więcej możemy zrobić, aby żywność zachowała swoje wszystkie walory smakowe? W tym celu posłużyć nam mogą pojemniki do lodówki z linii Mepal, które nie tylko zadbają o świeżość produktów, ale także zatrzymają ich zapach wewnątrz pojemnika. Jeśli dodatkowe pojemniki w Twojej lodówce lub szafce kojarzą Ci się wyłącznie z utratą ekstra miejsca do przechowywania to nic bardziej mylnego! Linia pojemników Loft pozwala na ustawianie ich w sprytny sposób, jeden na drugim.

Pojemniki LOFT

W duchu eko

Na przestrzeni lat, zero waste przestało być wyłącznie trendem, a stało się stylem życia. Coraz częściej mówi się o tym, jak ważne jest racjonalne wykorzystywanie zasobów, minimalizowanie ilości odpadów i ograniczenie marnotrawstwa żywności. Czy przygotowując posiłki zdarza Ci się, że zostają Ci resztki z piątkowej kolacji lub niedzielnego obiadu? Przechowywane odpowiednio w pojemnikach zachowają swój smak i świeżość i nadają się na przekąskę następnego dnia. Wybierając pojemniki do swojej kuchni lub spiżarni, warto pamiętać o jakości surowców, z których są wykonane. W ofercie Black Red White znajdziesz m.in. szklane pojemniki z drewnianą pokrywką, które stworzone zostały z naturalnych materiałów, a także bambusowe, łatwo odnawialne produkty z linii Tao.

Pojemniki STOCKHOLM

Akcja trwa od 27 września do 13 października lub do wyczerpania zapasów.
Pojemniki do przechowywania w kuchni i spiżarni znajdziesz na www.brw.plSprawdź nasze propozycje już teraz i znajdź coś dla siebie!

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów. Szeroki asortyment, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.