REHAU: Spotkajmy się na targach Warsaw Home!

Po wielu miesiącach przygotowań, zmian terminów możemy się w końcu spotkać i to w wyjątkowym miejscu, gdzie trendy i design to temat numer jeden.

Warsaw Home jest doskonałą okazją, by zobaczyć jak prezentuje się nowa kolekcja matowych powierzchni REHAU. Stylistyka noir, eleganckie i aksamitnie gładkie fronty, swoją estetyką i funkcjonalnością zaskoczą wielu miłośników wnętrz.

Porozmawiajmy o designie

Kolekcja REHAU noble matt to kompletna propozycja dla profesjonalistów ? od detalu, przez powierzchnie meblowe, aż po przechowywanie. Dzięki temu stworzysz ciekawy projekt total look w kolorze ciemnej zieleni, granatu, czerni, ale nie tylko. Przekonasz się dlaczego warto zaufać REHAU i wybrać nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania.

Marka REHAU cieszy się uznaniem najwyższej klasy ekspertów i koneserów designerskich rozwiązań zarówno dla domu jak i większych projektów inwestycyjncyh. Jej kolekcja noble matt zdobyła kultową czerwoną kropkę, czyli nagrodę Red Dot Award 2021. Poczuj dotyk piękna ? to motyw przewodni kolekcji, o której w trakcie targów opowie specjalistka w swojej dziedzinie ? historyczka i krytyczka designu dr Krystyna Łuczak ? Surówka. Zapraszamy każdego dnia o godz. 16.00 na wyjątkowe spotkanie.

Odwiedź stoisko REHAU D2.07 na targach Warsaw Home & Contract.

Zarejestruj się i odbierz wejściówkę na targi odwiedzając stronę www.rehau.pl/wh

Chcemy Cię poznać.