REJS zaprasza na prezentacje nowości

Aby stworzyć efektowne i funkcjonalne meble, potrzebne są: piękne materiały, ciekawe pomysły i innowacyjne rozwiązania. Dlatego firma REJS poszerza swoje portfolio o kolejne propozycje. Jakie nowości oferuje? Zobaczyć je można na specjalnych prezentacjach, na które serdecznie zapraszamy wszystkich Partnerów i Klientów. Oto szczegóły?

Są takie produkty, których walory możemy poznać tylko z bliska. Dotyczy to między innymi materiałów do produkcji mebli ? płyt, blatów i kompozytów. O ile ich kolor zobaczyć można na zdjęciach, to już dokładny odcień widoczny jest wyłącznie na żywo. Jego głębię wydobywa bowiem gra świateł i cieni, których na ulotkach nie sposób uwiecznić. Podobnie jest ze strukturą powierzchni ? to jak gładka lub chrapowata jest, możemy sprawdzić tylko gdy ją dotkniemy. Przesunięcie palcami po blacie więcej o nim powie niż najdłuższy opis. A przecież do tworzenia naprawdę pięknych mebli konieczne jest dobranie materiału odpowiedniego, absolutnie dopasowanego do potrzeb użytkownika i charakteru całej aranżacji.

Właśnie dlatego firma REJS zaprasza swoich partnerów do udziału w cyklu wyjątkowych spotkań, podczas których z bliska można zobaczyć i ocenić nową kolekcję materiałów i dekorów sygnowanych marką Dekores. Na ekspozycji znajdują się więc propozycje KRION, AGT, Panmar Wood i ABET Laminati. Ale nie tylko? – Na spotkaniach, w miłej atmosferze prezentujemy bogatą paletę rozwiązań dla meblarstwa. Oprócz marek Dekores, pokazujemy nowości REJS ? funkcjonalne systemy organizacji przestrzeni w kuchni, łazience, garderobie i biurze. Nie zapominamy przy tym o bezpieczeństwie ? stosujmy się do zaleceń sanitarnych: dystans, dezynfekcja, maseczka. ? wyjaśnia Katarzyna Ziułkowska, Dyrektor Marketingu REJS.

Prezentacje odbywają się w różnych punktach kraju ? w każdej z lokalizacji trwają 5 dni. Od 24 do 28 maja uczestniczyć w nich można w hurtowni Dekor-płyt w Łodzi (ul. Elektronowa 4) i hurtowni REJS w Płocku (ul. Przemysłowa 16A). W kolejnych tygodniach planowane są w: Rypinie i Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu, Szczecinie i Zielonej Górze, Wrocławiu i Jeleniej Górze, Bralinie i Gosławicach, Siemianowicach i Świętochłowicach oraz Rybniku.

Marki Dekores REJS

Brand Dekores zadebiutował podczas targów Warsaw Home w 2019 roku. Obejmuje produkty kilku marek, za pomocą których można stworzyć aranżacje jak z marzeń. Rozwiązania te wykorzystywać można w różnych przestrzeniach, mieszać ze sobą i łączyć. Są to:

KRION ? czyli Solid Surface najnowszej generacji, stworzony przez SYSTEMPOOL, firmę należącą do Porcelanosa Group. Ten do złudzenia przypominający naturalny kamień kompozyt składa się z naturalnych minerałów i wysoce wytrzymałych żywic. I to składzie tkwi tajemnica jego wytrzymałości. Materiał ten jest ciepły w dotyku oraz łatwy w obróbce i naprawie. Umożliwia tworzenia fantazyjnych form zabudowy, praktycznie nie potrzebuje konserwacji, a do tego nie ma porów, dzięki czemu na jego powierzchni nie mogą się namnażać bakterie.

ABET Laminati ? to paleta bardzo wytrzymałych i absolutnie pięknych laminatów wysokociśnieniowych, które zastosować można zarówno w meblach ? jako fronty i blaty, jak również innych elementach aranżacji ? np. jako okładziny ścian.

Panmar Wood ? to oferta drewnianych blatów roboczych, które można wkomponować w kuchnie utrzymane w różnych stylach i kolorystyce. A to dlatego, że naturalne piękno dębiny, buku i orzecha proponowane jest w szerokiej palecie kolorystycznej. Co ważne, marka pozyskuje surowiec wyłącznie z lasów certyfikowanych.

AGT ? to z kolei piękne płyty meblowe wykończone w modnych macie. Ich aksamitna struktura podkreślana jest głębią kolorów doskonale wpisujących się w najnowsze trendy wzornicze.

SM?art ? czyli kompletne portfolio płyt, blatów, laminatów i obrzeży proponowanych w ciekawych wzorach inspirowanych naturalnymi materiałami ? drewnem i kamieniem, a także metalem, betonem i tkaninami. Produkty tej marki wyróżniają się perfekcyjnym wykończeniem i ponadprzeciętną wytrzymałością.

Zapraszamy!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do świata wyjątkowych rozwiązań Dekores i REJS, a także do udziału w naszych prezentacjach. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie: www.dekores.eu i naszych kanałach w mediach społecznościowych.

www.rejs.eu