Światło, zieleń i klasyka — odkrywanie uroku kuchni w stylu Mid-Century Botanical

Żywa zieleń roślin i nawiązująca do niej kolorystyka materiałów wykończeniowych oraz botaniczne motywy na tapetach, przynoszą oddech natury, tworząc wrażenie, jakby kuchnia była naturalnym przedłużeniem ogrodu. Dzięki stylowi Mid-Century Botanical możemy cieszyć się w niej atmosferą wiecznych wakacji.

Klasyka, która powróciła

Mid-Century to design oparty na czystych liniach i geometrycznych formach, charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością, odzwierciedlającą ducha innowacji i optymizmu tamtych lat. Dziś chętnie wracamy do tego stylu w projektach mebli i zabudów kuchennych. Pojawiają się w nich liczne elementy w odcieniach ciepłego drewna, dające poczucie spójności i harmonii. Wykończenia z naturalnego kamienia, takie jak marmurowe blaty, podkreślają luksusowy charakter wnętrza, zachowując jednocześnie jego ciepło. Zaskakujące elementy, jak rubinowe akcenty czy dekoracyjne żyrandole, wniosą odrobinę ekstrawagancji, zachowując równowagę między klasyką a nowoczesnością.

Mariaż klasyki z nowoczesnością

Z klasycznym stylem Mid-Century doskonale łączy się bijący rekordy popularności trend Botanical. Te dwa nurty wydają się stworzone dla siebie, choć dzieli je wiele dekad. Oba tworzą przyjemną przestrzeń, emanującą pozytywną energią, którą szczególnie docenimy w długie jesienno-zimowe miesiące. W tak zaaranżowanej kuchni świetnie sprawdzą się urządzenia AGD amerykańskiej marki Sub-Zero/Wolf z linii Classic, łączące zaawansowane technologie z tradycyjnym designem opartym na wykorzystaniu stali szlachetnej. Inną propozycją będą modele z linii Designer, które przeznaczone są do zabudowy, czyli są zasłonięte frontami, co daje bardziej jednolity charakter kuchni.

W kuchni Mid-Century Botanical cieszymy się rytuałem przygotowywania posiłków, a design wspiera dobre samopoczucie i inspiruje do spędzania czasu razem. W tej kuchni pełnej światła i ciepła, codzienność staje się piękna, a każdy posiłek to mała uroczystość. www.subzerowolf.pl