Świętowanie lata po skandynawsku

POZNAJ NIEZWYKŁE ZALETY ZMYWARKI ASKO DW60 W WERSJI XXL I ODMIEŃ ZMYWANIE W SWOIM DOMU.

W społeczeństwach skandynawskich wiele spotkań towarzyskich koncentruje się na jedzeniu i piciu. Podobnie jest z celebracją Midsommar, czyli święta letniego przesilenia. Ta wyjątkowa i radosna okazja umożliwia Szwedom cieszenie się letnią aurą, tańcem i magicznymi tradycjami w towarzystwie rodziny i przyjaciół, podczas, gdy zmywarki ASKO DW60 w wersji XXL profesjonalnie zajmują się górami naczyń.

Letnia uczta al fresco?

Nieodłącznymi elementami świętowania Midsommar jest plecenie kwietnych wianków i koron, tradycyjne tańce, magiczne rytuały, a przede wszystkim spotkania towarzyskie – w tym długie uczty na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi. Niepowtarzalna, magiczna atmosfera tego święta zachęca do spożywania tradycyjnych szwedzkich dań pod gołym niebem – pyszne grillowane ryby, sezonowe warzywa i owoce oraz lekkie desery w połączeniu z towarzystwem dużej grupy znajomych oznaczają dla gospodarzy imprez również mnóstwo brudnych naczyń.

17 kompletów nakryć to nie problem.

Nie ma jednak powodu do niepokoju. Zmywarki marki ASKO zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o dużych spotkaniach. Jedyne takie na rynku, zmywarki w rozmiarze XXL (aż 58cm wysokości) są w stanie pomieścić naczynia, szklanki i sztućce odpowiadające 17 kompletnym nakryciom, zapewniając doskonałe rezultaty zmywania i suszenia, przy zachowaniu klasy energetycznej B

Przestronne wnętrze oraz inteligentny system układania i załadunku, pozwala pomieścić o około 40% więcej naczyń niż w standardowej zmywarce. Dodatkowe inteligentne funkcje, takie jak wewnętrzne diody LED zapewniające dobrą widoczność wewnątrz urządzenia, system regulacji wysokości, łożyska kulkowe w prowadnicach i więcej półek, sprawiają, że załadunek i rozładunek zmywarki przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się przyjemnością.

Nowa jakość mycia.

Zmywarki o tak dużej pojemności, muszą także skutecznie myć i usuwać nawet najbardziej skryte zabrudzenia.

Zmywarki marki ASKO posiadają system natryskowy, który zapewnia równomierne rozprowadzenie wody i detergentu do każdej części zmywarki, eliminując martwe punkty. Dodatkowo, dolny kosz zmywarki wyposażony jest w strefy Wide Spray i Jet Spray, które umożliwiają skierowanie pełnej mocy czyszczącej na każdą część załadunku. System Superczyszczenia ASKO (SCS+) dodatkowo przeprowadza wstępne płukanie naczyń, aby upewnić się, że pojemnik jest czysty przed rozpoczęciem głównego cyklu zmywania, a następnie używa czystej wody. Dzięki temu mniej czasu musisz poświęcić na płukanie i ponowne zmywanie naczyń, gdy stół jest już nakryty, a goście podnoszą swoje kieliszki do tostu. Możesz być pewien, że naczynia opuszczą zmywarkę czyste, suche i gotowe do ponownego użycia podczas kolejnej większej imprezy.

Delikatność ponad wszystko.

W trosce o twoją cenną porcelanę i szkło, urządzenia zmywające ASKO wyposażono w unikalny program Crystal Glass. Nawet szwedzcy mistrzowie szklarstwa z Orrefors, polecają zmywarki ASKO do mycia swoich wytworów. Twierdzą oni, że zmywarki ASKO „obalają mit, że kryształowe kieliszki nie mogą być myte w zmywarce”. Program Crystal Glass umożliwia delikatne mycie, stopniowo zwiększając temperaturę wody podczas procesu zmywania, a następnie utrzymując ją na stałym, odpowiednim poziomie przez cały cykl. Dzięki temu nasze zmywarki są bardziej przyjazne dla delikatnych naczyń i szkła. Dodatkowo, w naszych zmywarkach dostępne są specjalne kosze, które zapewniają dodatkową ochronę dla delikatnych kryształów, minimalizując bezpośredni kontakt z kieliszkami. Możemy śmiało powiedzieć, że mycie delikatnych kryształowych kieliszków w zmywarce ASKO jest bezpieczniejsze niż tradycyjne ręczne mycie.

Zaprojektowana jak dla profesjonalistów.


20-letnia żywotność produktu w połączeniu z niskim zużyciem wody i energii oraz ponadczasowym designem sprawiają, że zmywarki ASKO DW60 są najbardziej trwałymi na rynku z minimalnym wpływem na środowisko. Urządzenia są wykonane z nierdzewnej stali. Minimalne wykorzystanie plastiku to znak rozpoznawczy marki – po otwarciu drzwi modelu DW60 można zobaczyć więcej stali niż w jakiejkolwiek innej zmywarce dostępnej na rynku. Czysta, błyszcząca stal wygląda spektakularnie, jednak jako materiał wnosi o wiele więcej, dlatego ważne jest, aby szukać jej nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz urządzeń. Wybór stali jako materiału do budowy zmywarek niesie ze sobą realne korzyści w zakresie higieny i trwałości, a także elegancką, ponadczasową estetykę.

O ASKO

Historia ASKO rozpoczęła się w latach 50-tych XX wieku od młodego rolnika z Jung koło Lidköping w Szwecji, który wymyślił solidną, stabilną i niezawodną pralkę z żeliwa i stali nierdzewnej, aby ulżyć w praniu ręcznym swojej matce. Początki ASKO były więc wyrazem miłości syna do matki.

Obecnie ASKO jest wiodącą na rynku skandynawską marką wysokiej jakości urządzeń kuchennych, pralniczych i profesjonalnych, zbudowaną na 70-letnim dziedzictwie. Produkty ASKO powstają w wyniku połączenia tradycyjnego rzemiosła, zorientowanych na użytkownika, zrównoważonych innowacji oraz pasji do projektowania. Od 1950 r. miliony profesjonalistów i użytkowników domowych na wszystkich kontynentach doświadcza wyjątkowej przyjemności płynącej z użytkowania urządzeń ASKO.

#ASKO #InspiredByScandinavia

Śledź nas na:

www.instagram.com/asko.global/

www.facebook.com/ASKO.Global

https://si.linkedin.com/company/asko-appliances-ab

www.asko.com