Technistone zaprasza do udziału w konkursie

Producent konglomeratu kwarcowego ? marka Technistone rusza z pierwszym konkursem dla architektów i projektantów wnętrz. Tematem konkursu jest kuchnia z wyspą kuchenną. Konkurs trwa od 27 sierpnia do 15 listopada 2021 roku. 

UDZIAŁ W KONKURSIE

Konkurs skierowany jest do architektów i projektantów wnętrz, którzy na co dzień podążają za nowinkami oraz chętnie wykorzystują pojawiające się narzędzia. Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować kuchnię z wyspą kuchenną, w której swoje miejsce znajdzie konglomerat kwarcowy od Technistone. Uczestnicy konkursu mogą zastosować pojedyncze tekstury lub połączyć dowolną liczbę wzorów. Wśród nadesłanych wizualizacji, jury będzie poszukiwać najbardziej kreatywnych i zgodnych z tematyką konkursu prac.

Łączna wartość nagród w konkursie to prawie 8.000 złotych. Prace można przesyłać od 27 sierpnia do 15 listopada 2021 roku, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Technistone.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, a także tekstury konglomeratu kwarcowego Technistone dostępne są na stronie konkursowej:

https://www.technistone.com/pl/konkurs-dla-architektow-i-projektantow-wnetrz

NAGRODY

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 3.000 zł, 2.000 zł i 1.000 złotych, odpowiednio za zajęcie I, II i III miejsca, a także roczne prenumeraty magazynów wnętrzarskich. Jury wybierze także 30 osób, które otrzymają deski do krojenia wykonane
z trwałego konglomeratu kwarcowego Technistone. Prace nagrodzonych uczestników zostaną zaprezentowane na stronie konkursowej i kanałach social media Technistone.

JURY

Prace konkursowe uczestników oceniać będą Karolina Zagrodzka, prowadząca studio projektowania wnętrz HOUSE LOVES, a także Krzysztof Miruć, główny projektant pracowni L”AB architekci. Obradom przewodniczyć będzie Krzysztof Piotrowski, Dyrektor Technistone Polska.

INFORMACJA O TECHNISTONE

TechniStone? to wytwórca udoskonalonego technologicznie kamienia, który cechuje się wysoką spoistością, twardością i nieporowatością. Produkty TechniStone? powstają z wysokiej jakości surowców naturalnych takich jak kwarc lub granit, granulat wyselekcjonowanych zwierciadeł i luster oraz niewielka ilości pigmentów z dodatkiem żywicy. Podwyższone właściwości kamienia sprawiają, że materiały TechniStone? są o wiele bardziej wytrzymałe niż naturalny surowiec. Kamień TechniStone? jest też bardziej plamoodporny i posiada niższą nasiąkliwością powierzchni. Ogromna gama kolorów pozwala na szeroki zakres zastosowań materiału, zarówno w domu jak i powierzchniach użyteczności publicznej.  https://www.technistone.com/pl