Twój prywatny ?chef?

Czy minimalistyczny stalowy zlewozmywak może zostać wielofunkcyjnym urządzeniem? Teraz jest to możliwe dzięki Andy Chef, całkowicie nowemu rodzajowi akcesoriów kuchennych.

Elegancki, ręcznie wykonany organizer mieści stalową wkładkę ociekową oraz deskę do krojenia z drewna orzecha włoskiego, która jest równocześnie stojakiem na nóż szefa kuchni. Czyli wszystko, czego potrzebujemy do przygotowania ulubionych posiłków jest zawsze pod ręką. Andy Chef przeznaczony jest do stalowych zlewozmywaków z serii Box, gdzie wystarczy oprzeć go o krawędź komory. Pasują do niej również akcesoria, co daje większą wygodę krojenia i szatkowania, opłukiwania i odcedzania. Po zakończonej pracy akcesoria wysuszymy w samym przyborniku, który jest wykonany ze stali, a przez to higieniczny i łatwy do czyszczenia.

Designerski organizer możemy postawić również na blacie. Tam nie tylko spełni swoją funkcję, ale również ożywi aranżację kuchni. Tym bardziej, że jego boki zdobi intrygująca grafika, której przestrzennym elementem jest?  rękojeść noża. Nowość to połączenie innowacji z dziedzictwem firmy Franke, dla której stal szlachetna jest obiektem zainteresowania od ponad 100 lat. To także kolejne, po Box Center, kreatywne i ergonomiczne rozwinięcie funkcji tradycyjnego zlewozmywaka.

Andy Chef to niewielki gadżet, ale w naszych codziennych kulinarnych zmaganiach wprowadza wielkie zmiany. Bo ten mały, sprytny pomocnik przyśpiesza przygotowanie wszystkich posiłków. www.franke.pl