WK-9 Polaris- design i funkcjonalność w jednym okapie

Wyjątkowe rozwiązania i nowoczesny wygląd- taki jest okap WK-9 Polaris od AKPO. Zapewni on nie tylko skuteczne pochłanianie oparów, ale będzie też stanowił nowoczesne uzupełnienie kuchennej aranżacji.

WK-9 Polaris wyposażony został w sprężynę gazową, która unosi klapkę, gdy okap znajduje się w trybie roboczym. Dzięki wydajnej turbinie osiąga on wydajność od 450 do nawet 800 m3/h. To co przyciąga wzrok to jego ciekawy wygląd. Elegancki srebrny akcent, znajdujący się w górnej części okapu, podkreśla modernistyczną stylistykę urządzenia. Na froncie urządzenia znajduje się wygodny w obsłudze panel dotykowy z wyświetlaczem 7-segmentowym, dzięki któremu możemy wybrać jedną z 5 dostępnych prędkości. Umożliwia on również obsługę podświetlenia okapu. Ponadto dostępna jest także funkcja wyłącznika czasowego, dzięki której możemy w łatwy sposób zarządzać czasem pracy okapu (minimalnie może być to 10, maksymalnie 60 min). Atutem okapu WK-9 Polaris jest liniowe energooszczędne oświetlenie LED, które doskonale doświetla płytę grzejną pod zamontowanym przy ścianie okapem.

Do zestawu dołączony jest pilot, który umożliwia bezdotykową obsługę urządzenia.

Standardowo model ten może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. W pierwszym wypadku wykorzystywane są filtry węglowe, natomiast montaż okapu jako wyciągu wymaga podłączenia go do kanału wentylacyjnego znajdujące się w kuchni (lub w aneksie kuchennym).

Szerokość: 60 cm

Kolor: czarny