Wrzuć coś na ruszt z Lidl Polska!

Wielkimi krokami zbliża się weekend majowy, a wraz z nim otwarcie sezonu na grilla –niezależnie od zapowiadanej pogody! Warto się na tę okazję odpowiednio przygotować. Od czwartku, 27 kwietnia, w sklepach Lidl Polska pojawi się atrakcyjna oferta grilli, dzięki którym przygotowanie potraw będzie jeszcze prostsze!

Miłośnicy grillowania z pewnością docenią szeroką ofertę sprzętów dostępnych w sklepach Lidl Polska. Odpowiednia temperatura, ściśle przestrzegany czas obróbki termicznej oraz doskonale wyselekcjonowane artykuły spożywcze to przepis na perfekcyjne dania z grilla. Teraz wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu!

Jeśli marzysz o wyjątkowym przyjęciu barbeque rodem z amerykańskich filmów, to z pewnością zauroczy Cię oferta grilli gazowych dostępnych od czwartku, 27 kwietnia, w sklepach Lidl Polska. Urządzenia te pozwalają na przygotowywanie dań łatwiej, zdrowiej i bezpieczniej. Nie wytwarzają dymu oraz nieprzyjemnych zapachów, są łatwe w rozpalaniu, szybko się nagrzewają i długo utrzymują ciepło, a także pozwalają na precyzyjną kontrolę temperatury. W ofercie Lidl Polska jest dostępny między innymi grill gazowy 3+1 w cenie 1199 zł / 1 szt., posiadający w sumie 4 palniki ze stali. Ten wyjątkowy sprzęt charakteryzuje się także dużą powierzchnią do grillowania: aż 63,5 x 42 cm.

W Lidl Polska znajdziesz również mniej zaawansowane technologicznie, lecz równie przyjazne w użyciu alternatywy dla grilla gazowego. Jedną z nich jest grill węglowy na kółkach w cenie 159 zł / 1 szt., z chromowanym rusztem i 5-stopniową regulacją wysokości rusztu. Emaliowana, ognioodporna wanienka posiada osłonę, która skutecznie chroni przed wiatrem. Dzięki 2 kółkom oraz wygodnemu uchwytowi transport grilla nie sprawia żadnych problemów. Ciekawą propozycją jest także grill węglowy okrągły za jedyne 59,90 zł / 1 szt. z 4-stopniową regulacją wysokości rusztu oraz stabilną podstawą z nakładkami nieniszczącymi podłoża.

A co jeśli nie grill? Z pewnością zaskoczysz znajomych i rodzinę daniami przygotowanymi z pomocą paleniska ogrodowego (129 zł / 1 szt.). Zostało wykonane z blachy stalowej powlekanej proszkowo i jest odporne na działanie czynników atmosferycznych. W zestawie znajduje się również ognioodporna pokrywa oraz pogrzebacz. Uwagę zwróci z pewnością również nowość w Lidl Polska – kosz paleniskowy ogrodowy w cenie 169 zł / 1 szt. Jest to urządzenie łatwe w czyszczeniu, a dzięki usadowieniu na trzech nogach możemy mieć pewność, że konstrukcja będzie stabilna. Na majówkę spędzaną w domowych warunkach z kolei sprawdzi się żeliwna patelnia do grillowania (89,90 zł / 1 szt.). Wyjątkowo ciężka, o wadze około 3 kg, jest odpowiednia zarówno na grilla gazowego, jak również do piekarników czy bezpośredniego zastosowania na ogniu.

W sklepach Lidl Polska nie zabraknie również akcesoriów drewnianych do grilla (14,99 zł / 1 zestaw). Do wyboru są aż 4 zestawy: szpikulce grillowe z bambusa o różnej długości, 2 deski do wędzenia lub szpikulce XL z bambusa, o długości ok. 90 cm! Ponadto w ofercie znajduje się także emaliowana tacka do grilla lub zestaw 2 tacek w cenie 29,99 zł za 1 szt. lub 1 zestaw. Akcesoria pokryte są emaliowaną powłoką, odporną na zarysowania i nacięcia. Mogą być stosowane do grilla gazowego, węglowego, piekarników. Niestraszne im również mycie w zmywarce!

Aby zdążyć ze wszystkimi zakupami, warto pamiętać o godzinach otwarcia sklepów przed weekendem majowym – w poniedziałek 2 maja sklepy Lidl Polska będą czynne w standardowych godzinach, natomiast 1 oraz 3 maja (niedziela oraz środa) będą nieczynne.

grill węglowy okrągły
59,90 zł / 1 szt.

grill gazowy 3+1
1199 zł / 1 szt.

emaliowana tacka do grilla lub zestaw
2 tacek

29,99 zł / 1 szt. lub 1 zestaw

kosz paleniskowy ogrodowy

169 zł / 1 szt.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.