Wyprzedaż artykułów przemysłowych i tekstylnych w  sklepach Lidl Polska!

Od soboty 18 lutego w sklepach Lidl Polska rozpoczyna się wielka wyprzedaż – ceny wybranych produktów spadną nawet o 80%! Klienci kupią w wyjątkowo atrakcyjnych cenach praktyczne urządzenia i dodatki, m.in. do kuchni oraz sypialni.

Gotowanie na parze to ostatnio modny temat i nie ma się czemu dziwić, ponieważ tak przyrządzona żywność jest smaczna, a  jednocześnie pełna makro- oraz  mikroelementów. Osoby, które chciałyby gotować w  ten sposób, powinny zaopatrzyć się w parowar znanej marki Russell Hobbs, który od soboty 18 lutego będzie oferowany w sklepach Lidl Polska o 50 zł taniej – za 129  zł/  1  zestaw. Urządzenie wyposażono w 60-minutowy timer z funkcją samodzielnego wyłączania i  misę do gotowania ryżu. W zestawie znajdują się także 3  kosze do gotowania na parze. Dzięki temu przygotowanie zdrowych dań, zarówno mięsnych, jak i warzywnych, nie będzie trudne ani czasochłonne. W  kuchni warto mieć także szybkowar marki GSW (199 zł/ 1 zestaw), wykonany z  wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Jak wskazuje nazwa tego urządzenia, służy ono do szybkiego gotowania. Co więcej, zużywa przy tym stosunkowo niewiele energii; dzieje się tak, ponieważ w  szybkowarze panuje wysokie ciśnienie. Ten marki GSW ma 6  litrów pojemności, a  ponadto wkład do gotowania na parze i litrową skalę wewnątrz naczynia. Jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, którym stale brakuje czasu. Amatorzy gotowania ucieszą się też z zestawu, składającego się z  wielofunkcyjnego garnka z odlewu aluminium i  5  elementów (149 zł/ 1 zestaw) marki Ernesto. Dzięki dołączonym akcesoriom, naczynie doskonale nadaje się do gotowania (także na parze), grillowania, duszenia i  smażenia na głębokim oleju. Co więcej, można je bez obaw myć w zmywarce. Od soboty 18 lutego w sklepach Lidl Polska znajdą się również, przecenione o 50 zł, parowe sokowniki ze stali szlachetnej (149  zł/ 1 zestaw) marki ELO. Są kompatybilne ze wszystkimi typami kuchenek (także indukcyjnymi) i mają ok. 13.3 l pojemności. Doskonale nadają się więc do przyrządzania zdrowych soków z malin, truskawek oraz innych owoców. Poza tym do sklepów Lidl Polska trafią drobne, funkcjonalne akcesoria kuchenne, m.in. korkociągi i otwieracze do konserw za zaledwie 4 zł, zestawy misek, filiżanek lub talerzy (14 zł/ 1 zestaw) oraz bambusowe deski do krojenia Russell Hobbs (23 zł/ 1 szt.).

Do sypialni i nie tylko

Wyprzedażą zostaną objęte również przydatne produkty m.in. do sypialni, w tym ciepła, flanelowa pościel, która od 18 lutego będzie sprzedawana o 50 zł taniej – za 59  zł/  1  zestaw. W komplecie znajdują się 2 poszewki na poduszkę (70 x 80 cm) oraz 1  na kołdrę (200 cm x 220 cm). Wszystkie są wyposażone w zamki błyskawiczne, a  ponadto pokryte klasycznym wzorem. Co więcej, o 44% taniej niż dotychczas – za 39  zł – będą oferowane zestawy dziecięcej pościeli z bawełny satynowej, dostępne w  różnych, dwustronnych wzorach. Do poszew warto dokupić pikowaną kołdrę z  mikrowłókna marki Livarno, przecenioną o 26% – jej ceny zaczynają się od 44 zł za sztukę. Jest miękka, puszysta, a ponadto higieniczna. Pikowanie sprawia, że wypełnienie się nie przesuwa. Od 18 lutego klienci sklepów Lidl Polska będą mogli kupić też niedrogie akcesoria łazienkowe, np. ręcznik lub ręczniki marki Livarno o 36% taniej, w cenach zaczynających się od 19 zł za sztukę lub zestaw (zależnie od wymiarów). Utrzymanie porządku w domu lub mieszkaniu stanie się łatwiejsze dzięki mopowi ULTRAMAX marki Vileda (39 zł/ 1 zestaw), wyposażonemu w wysokiej jakości wkład z mikrofibry. Wielu osobom przyda się również bezworkowy odkurzacz Philips PowerPro o mocy 900 W (349 zł/ 1 zestaw), sprzedawany razem z  użytecznymi akcesoriami: nasadką TriActive umożliwiającą odkurzanie na 3 różne sposoby, małą szczotką, szczotką do parkietu oraz ssawką szczelinową. Zaletą odkurzacza jest także zastosowany w nim filtr powietrza Clean Air. To tylko część produktów, które od soboty 18 lutego klienci sklepów Lidl Polska będą mogli kupić w ramach wyprzedaży – jeszcze więcej okazji znajduje się w gazetce obowiązującej od 13 do 18 lutego, dostępnej na stronie lidl.pl.

 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.

Kontakt:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL