Złoto w najlepszej formie- poznaj nowe okapy linii BALMERA w kolorze złota

Złote elementy we wnętrzach to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. W kuchni możemy je spotkać w postaci uchwytów, okuć meblowych, baterii, ale także okapów. Poznaj najnowszą propozycję AKPO: okapy linii BALMERA w kolorze złota.

Wyróżnij się z okapami linii BALMERA!

Okapy BALMERA w kolorze złota stanowią kwintesencję dobrego designu i nietuzinkowej elegancji.  Ich ciekawa forma i przyciągający wzrok złoty kolor sprawia, że stanie się on wyjątkową ozdobą kuchni.  Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach kuchennych, stanowiąc przysłowiową ?wisienkę na torcie?. Daj się wciągnąć w świat okapów AKPO i oczarować złotym blaskiem okapów linii BALMERA.

Poznaj lepiej linię BALMERA

Do tej pory linię BALMERA stanowiły okapy wyspowe i kominowe. Różniły się one od siebie sterowaniem – WK- 4 BALMERA posiada tradycyjne, mechaniczne sterowanie, natomiast model WK -10 BALMERA elektroniczne sterowanie soft touch. WK ? 10 posiada także wydajniejszą turbinę ? 800 m3/h. Ich niekwestionowaną zaletą jest także doskonałe oświetlenie LED, które idealnie doświetla blat roboczy. Dostępne były one w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz INOX. Od teraz również w wersji białej i złotej!

 

BALMERA

Szerokość: 40 cm

Kolor: czarny/INOX/biały/złoty

Wydajność nominalna turbiny: 450 m3/h/ 800 m3/h

Oświetlenie: LED

Sterowanie: mechaniczne (push button)/soft touch

Translate »