Zmiany w Zarządzie: Ciągłość i nowe wyzwania

W dniu 27.03.2024 r. Zarząd i Rada Nadzorcza Schattdecor SE informują o istotnych zmianach personalnych w Zarządzie.

Rada Nadzorcza Schattdecor SE podjęła decyzję o przedłużeniu na kolejne trzy lata umowy zawartej w 2021 roku z Michaelem Thenem, Członkiem Zarządu ds. produkcji. Michael Then pracuje w Grupie Schattdecor od 1998 roku zajmując różne stanowiskach i wykonując swoją pracę z pasją i fachowością. Przed objęciem obecnego stanowiska Członka Zarządu ds. produkcji pracował jako kierownik produkcji  powierzchni dekoracyjnych. “Jesteśmy wdzięczni za jego wyjątkowe zaangażowanie i liczymy na kontynuację naszej udanej współpracy” – powiedział Reiner Schulz, Przewodniczący Rady Nadzorczej Schattdecor SE.

Frank Schumacher, który od 01.09.2019 r. jako Członek Zarządu kierował działem sprzedaży i zakupów strategicznych, z dniem 31.03.2024 r. opuści Schattdecor SE z przyczyn osobistych i za porozumieniem stron.  “Zarządzając obszarami sprzedaży i zakupów strategicznych przyczynił się do sukcesu naszej firmy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Schumacherowi i życzyć mu wszystkiego dobrego na przyszłość, a przede wszystkim zdrowia ” – powiedział Reiner Schulz.

Aby zapewnić ciągłość zarządzania, a jednocześnie nadać nowy impuls, Roland Auer -Prezes grupy Schattdecor przejmie ze skutkiem natychmiastowym pion sprzedaży, podczas gdy Michael Then przejmie odpowiedzialność za zakupy strategiczne.

Dzięki tym zmianom firma Schattdecor jest dobrze przygotowana do dalszego skutecznego działania na rynku.