Anna Koszela zdradzi sposoby na idealną kuchnię. Bezpłatny webinar OKK! design

Kuchnia to serce każdego domu, centrum przyjemnych zapachów i pogawędek przy porannej kawie. Miejsce wspólnych rodzinnych posiłków zasługuje na naszą szczególną uwagę. Powinno być nie tylko funkcjonalne i ergonomiczne, ale także odpowiednio zaaranżowane. Nie bez znaczenia staje się tu starannie przemyślana estetyka i jednolity styl zabudowy, zwłaszcza jeśli kuchnię pragniemy połączyć z salonem, w którym przyjmujemy gości. Co jest najważniejsze przy projektowaniu tego typu przestrzeni? O tym opowie podczas zbliżającego się webinaru OKK! design, znana architektka Anna Koszela.

Propozycje wzięte rodem z francuskich kamienic, a może awangardowe, ciemne zabudowy z charakterem? Projektowanie kuchni powinniśmy rozpocząć już na etapie budowy domu lub wykończenia mieszkania. Właściwe zaplanowanie przyłączy, oszacowanie konkretnych miejsc pracy, rozplanowanie dekoracji na ścianach, a nawet zaprojektowanie wysokości parapetów – wszystkie z tych aspektów są bardzo ważne. W aranżacji kuchni nadal najistotniejsza pozostaje jej funkcjonalność, szczególnie we wnętrzach o niewielkim metrażu lub tych, które łączą ze sobą dwie funkcje – jadalnię lub salon wraz z kuchnią. Jak zapewnić oszczędność miejsca, wybrać określony styl oraz materiały i stworzyć wrażenie przestronności, opowie jedna z najbardziej cenionych architektek w kraju. OKK! design – bezpłatny webinar, będący kontynuacją cyklu zapoczątkowanego przez Olgę Kisiel- Konopkę, właścicielkę agencji OKK! PR, odbędzie się w już w najbliższy poniedziałek, 12 września 2022 r. o godzinie 12:00.

Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Anna Koszela – absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej, właścicielka Pracowni Architektury Wnętrz Anna Koszela. Projektuje wnętrza już od kilkunastu lat, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2003 roku założyła swoją pracownię, która zachwyca najbardziej wymagających klientów i media. Architektka ma na swoim koncie projekty luksusowych apartamentowców, rezydencji, biur i butików. Jej realizacje są doceniane w międzynarodowych konkursach, m.in. European Property Awards. Jedną z najbardziej znaczących prac Koszeli jest aranżacja „Apartamentu w chmurach” zlokalizowanego w apartamentowcu Cosmopolitan. Podczas opracowania koncepcji przestrzeni, najważniejsza staje się dla niej równowaga, harmonia i autentyczność, co w widoczny sposób przekłada się na eklektyczne projekty wnętrz. Inspiruje ją naturalne piękno, przyroda oraz styl vintage, a projekty wnętrz Koszeli znaleźć można w najlepszych magazynach wnętrzarskich.

Podczas spotkania dowiemy się:

  • Co jest najważniejsze w projektowaniu kuchni?
  • Jak zaprojektować kuchnię dla wielodzietnej rodziny, a jak dla singla?
  • Jakie materiały i wyposażenie okazują się być najbardziej funkcjonalne?
  • Poznamy niezawodne sposoby na stworzenie kuchni idealnej

Mecenasem webinaru jest marka Samsung. Spotkanie rozpocznie część warsztatowa z udziałem jego przedstawicieli. W trakcie wystąpienia oraz po jego zakończeniu uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentom. Partnerem webinaru OKK! design została marka BoConcept.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/wmv2q

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Czas na Wnętrze, urządzamy.pl, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości i widzów

12.05 – prezentacja Mecenasa webinaru: Samsung

12.30 – wystąpienie gościa specjalnego: arch. Anna Koszela

13:10 – pytania od widzów