Koniec chaosu w lodówce z Multidoor od Hisense

Lodówka pełna jedzenia, a i tak nie ma co jeść? Kupujesz kolejne masło, bo przez bałagan w lodówce nigdy nie możesz go znaleźć? A może regularnie znajdujesz zepsute produkty spożywcze na dnie lodówki? Jeśli chociaż jedna z tych sytuacji jest Ci znana, to znaczy, że dobrze znasz problem wiecznego bałaganu w lodówce. Jakie urządzenie wybrać, aby opanować chaos w lodówce raz na zawsze? Wybierz to najbardziej funkcjonalne!

Czym kierujemy się kupując lodówkę?

Jak wynika z przeprowadzonych badań najczęściej wskazywanym czynnikiem mającym wpływ na wybór lodówki jest klasa energetyczna. Wskazało ją aż 64% respondentów. Na drugim miejscu znalazła się cena, wskaza przez 51% badanych. Trzecie miejsce zajęła pojemność lodówki, za którą opowiedziało się 47% biorących udział w badaniu.

Przywiązujemy coraz większą uwagę do wielkości lodówki, ponieważ łatwiej zachować w niej porządek. Lepsza widoczność produktów to ograniczenie marnowania żywności, rzadsze robienie zakupów, a tym samym większe oszczędności. Dlatego coraz większym zainteresowaniem konsumentów cieszą się lodówki o dużej pojemności.

Wygoda i komfort

Jednym z bardziej popularnych modeli są lodówka Side by Side. To dwudrzwiowa lodówka, gdzie po jednej stronie znajduje się zamrażarka, a po drugiej chłodziarka. Ale czy pomimo swojej popularności, stanowią najlepsze rozwiązanie do domu? Właściciele lodówek SBS często skarżą się na brak miejsca w chłodziarce.  Przechowywanie większego garnka czy patelni jest problematyczne, ponieważ chłodziarka jest zbyt wąska. Dodatkowo konstrukcja lodówki nie jest praktyczna w codziennym użytkowaniu – schylanie się do dolnych szuflad w chłodziarce jest niewygodne, a w zamrażarce zawsze brakuje miejsca.

Na jaki rodzaj lodówek postawić, jeśli zależy nam na dużej pojemności? Odpowiedzią są lodówki typu Multidoor. Są to najbardziej praktyczne lodówki trzy- lub czterodrzwowe z ustawną częścią chłodzącą i funkcjonalną zamrażarką z szufladami. Każda z części wyposażona jest w osobną parę drzwi, otwierając jedną z  części zapobiegamy dużej utracie temperatury i oszczędzamy energię. Ogromną zaletą Multidoorów jest możliwość zamiany jednej części zamrażarki w chłodziarkę.

Lodówki typu Multidoor od Hisense

W ofercie firmy Hisense dostępne są 3 modele lodówek Multidoor: RQ760N4AFF​, RQ758N4SAI1​, RQ758N4SAF1​. Wszystkie charakteryzuje elegancki i nowoczesny design. Metalowe drzwi zostały stworzone w technologii flat door design. Na tle innych lodówek o dużej pojemności wyróżniają je drzwi krzyżowe rozdzielające urządzenie na 4 części. Wszystkie modele wyposażone są w te same funkcje. Model RQ760N4AFF jest dodatkowo wyposażony we wbudowany elektryczny dystrybutor wody.

Korzyści z dużej pojemności lodówek Multidoor

Duża pojemność lodówek Multidoor to idealne rozwiązanie dla rodziny. Bez problemu pomieścisz w niej dużą liczbę produktów. Jednocześnie duża ilość miejsca ułatwia utrzymanie porządku. Częstym problemem lodówek o mniejszej pojemności jest brak dobrej widoczności. Przyczynia się ona do trudności ze znalezieniem produktów – często nie wiesz, jakie produkty znajdują się w lodówce, przez co robisz kolejne zakupy.  Nagromadzenie produktów sprzyja marnowaniu jedzenia, a Ty wydajesz więcej na zakupy i coraz więcej wyrzucasz jedzenia. Pomocnym rozwiązaniem jest lodówka typu Multidoor, dzięki której nie tylko z łatwością utrzymasz porządek w lodówce, ale również będziesz mógł dłużej zachować świeżość produktów.

My Fresh Choice – korzystaj bez ograniczeń

Każde z urządzeń Multidoor, produkowane przez Hisense, posiada 3 oddzielne strefy chłodzące. Lodówkę, zamrażarkę oraz strefę My Fresh Choice. Ostatnia z nich zasługuje na szczególną uwagę. Funkcja ta jest niezwykle przydatna, bo w zależności od tego, czy mamy więcej produktów do zamrożenia czy do schłodzenia, możemy jednym przyciskiem zmienić funkcjonalność dolnej części lodówki na chłodziarkę lub zamrażarkę.

To nie jedyna funkcja, dzięki której urządzenie dostosujesz do swoich potrzeb. Chłodziarko-zamrażarki Hisense zostały wyposażone w wiele funkcjonalnych i pojemnych szuflad Multi Design. Wśród nich znajdziesz duże pojemniki na warzywa i owoce, pojemniki na drobne przekąski czy szeroką szufladę na ryby, mięso lub nabiał. Wszystkie zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci uporządkowane przechowywanie oraz higienę .

Skuteczne chłodzenie dzięki specjalnym technologiom

Za idealny przepływ zimnego powietrza i skuteczne chłodzenie odpowiada technologia Multi Air Flow. Jest to technologia, która pozwala na stałe utrzymanie temperatury. Dzięki temu możesz dłużej przechowywać produkty i w pełni zachowywać ich smak, zapach i teksturę, a dodatkowo oszczędzać energię. Lodówki Multidoor od marki Hisense są wyposażone w technologię Total No Frost. Jest to system, który ogranicza całkowicie powstawanie szronu, a tym samym eliminuje konieczność kłopotliwego i czasochłonnego rozmrażania. Działa on w ten sposób, że ciepłe powietrze jest usuwane z lodówki, a zamiast niego wdmuchiwane jest chłodne, dzięki czemu wnętrze urządzenia jest regularnie osuszane i nie powstaje szron ani lód.

Szybkie zamrażanie z funkcją Super Freeze

Zamrażarki wszystkich 3 modeli lodówek Multidoor od Hisense wyposażone zostały w funkcję Super Freeze. Dzięki niej w krótkim czasie możesz obniżyć temperaturę i szybko zamrozić jedzenie. Funkcja pozwala obniżyć temperaturę do co najmniej -18℃ i  utrzymać najwyższą świeżość, konsystencję i naturalne właściwości składników.

Zamrażarka posiada 3 szuflady. Każda z nich może pomieścić aż do 27 kg, jest umieszczona na metalowych prowadnicach, co ułatwia wysuwanie i daje pełen komfort użytkowania.

Intuicyjne urządzenia od Hisense

Lodówki Multidoor od marki Hisense zostały wyposażone w szereg nowoczesnych technologii, aby korzystanie z nich było intuicyjne. Wszystkie  urządzenia posiadają wyświetlacz LED przeznaczony do sterowania temperaturą i trybami chłodzenia, aby maksymalnie ułatwić ustawienia urządzenia. Dodatkowo, każdy model posiada wbudowany Door Alarm, który powiadomi Cię, jeśli drzwi nie zostaną zamknięte. Inteligentny czujnik uruchomi alarm dźwiękowy, aby zapobiec utracie temperatury.

Dzięki dużej pojemności oraz przemyślanej konstrukcji, lodówki Multidoor pomogą Ci nie tylko utrzymać porządek w lodówce, ale również ograniczyć marnowanie żywności i oszczędzać energię. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i wygodę.

Dowiedz się więcej na stronie: https://pl.hisense.com/