Posiłek idealny na lato? To ten, który przygotuje się sam!

Ciepłe letnie dni stanowczo nie sprzyjają wielogodzinnemu przygotowywaniu posiłków w kuchni. Ma być szybko, smacznie i zdrowo, abyś Ty mogła cieszyć się pogodą. Tu prawdopodobnie zadasz sobie pytanie, jakie w takim razie dania sprawdzą się w tym okresie. Odpowiedź jest prosta – wszystkie, które przygotują się niemalże same. Aby tak było, gotowanie zostaw innowacyjnym technologiom, a Ty ciesz się przyjemnościami!

Na początek – daj sobie pomóc!

Prawdopodobnie, jak na każdą perfekcyjną panią domu, każdego dnia czeka na Ciebie lista zadań do wykonania. Codzienne obowiązki nie należą do najprzyjemniejszej części dnia, ale na szczęście istnieją sposoby, które sprawiają, że można je wykonać szybciej i łatwiej. W dużej mierze jest to zasługa rozwoju technologii. Automatyzacje oraz innowacyjne funkcje, w które wyposażone są nowoczesne urządzenia AGD, sprawiają, że część zadań jest wykonywana przez nie same. Takimi urządzeniami są nowoczesne piekarniki, które znaczną część przygotowania posiłku mogą wykonać za Ciebie. Jakie funkcje sprawiają, że piekarnik będzie szczególnie przydatny podczas letniego gotowania?

Przygotuj dania w piekarniku bez główkowania

Nowoczesne piekarniki wyposażone są w automatyczne programy i tryby ogrzewania, dzięki którym nie będziesz musiała każdorazowo dobierać odpowiedniej temperatury do danych produktów. Wybierając nowy piekarnik, weź pod uwagę, jakie dania najczęściej gotujesz i jakie tryby sprawdzą się w Twoim domu. Piekarnik BSA65334PG marki Hisense oferuje aż 22 tryby i programy automatyczne, dzięki czemu z łatwością przygotujesz każdy posiłek. Wśród nich znajdziesz program dedykowany pizzy, a także gotowanie na parze. Co więcej, model BSA65334PG dostosuje temperaturę, rodzaj grzania oraz czas przygotowania posiłku do jego wagi i wykorzystanych produktów. Wystarczy, że Ty będziesz znać składniki, a resztą zajmie się piekarnik.

Nie trać czasu, piecz wydajnie

Jedną z najważniejszych cech piekarnika jest jego wydajność. Wpływa na nią moc urządzenia, szybkość nagrzewania, a także pojemność. Im większa moc, tym więcej różnorodnych dań przygotujesz. Niektóre z nich wymagają długiego pieczenia w dość niskiej temperaturze, inne wręcz przeciwnie – krótkiej obróbki termicznej w wysokiej temperaturze. Szybkość nagrzewania urządzenia to oszczędność Twojego czasu – szczególnie w lecie nie warto go tracić, czekając na nagrzanie się piekarnika do odpowiedniej temperatury. Na koniec – pojemność. Jeśli Twoj piekarnik będzie za mały, będziesz musiała piec „na dwa razy”, a co za tym idzie, czas pieczenia wydłuży się dwukrotnie. Duży piekarnik pozwoli Ci przygotować wszystko w jednym momencie. Nie musisz się też martwić, że część  składników nie będzie równomiernie wypieczona. Dużej piekarniki, takie jak model BSA65334PG od Hisense, pozwalają na pieczenie równoległe. Dzięki dużej pojemności (77l) możesz piec na 5 poziomach, zachowując tę samą odległość między poziomami, co oznacza w praktyce, że ​​potrawy na wszystkich poziomach są gotowane równomiernie. A co jeśli jakiś posiłek wymaga różnego rodzaju grzania? Na to również znajdzie się sposób! Piekarnik BSA65334PG Hisense daje możliwość wielofazowego pieczenia, dzięki któremu zaprogramujesz urządzenie tak, aby podczas procesu pieczenia automatycznie zmieniało wysokość temperatury i rodzaj grzania.

Postaw na nowoczesne rozwiązania dla zawsze idealnych efektów

Przygotowując dania, każdy dąży do tego, aby były smaczne i zdrowe. Pieczenie to jeden z najzdrowszych rodzajów gotowania, a jeśli Twój piekarnik jest dodatkowo wyposażony w funkcję parową, zdrowa dieta nie ma przed Tobą tajemnic. Nowoczesne funkcje, w które wyposażone są urządzenia, mogą również pomóc Ci w uzyskaniu najlepszego smaku. Przykładem tego jest technologia Even Bake, w którą wyposażone są piekarniki BSA65334PG. Dzięki tej zaawansowanej funkcjonalności wszystkie dania przygotowane w piekarniuku marki Hisense będą idealnie wypieczone. Wszystko za sprawą zaokrąglonej komory urządzenia oraz specjalnie rozmieszczonych grzałek, które zapewniają równomierny przepływ powietrza. Dzięki temu osiągnięcie idealnie wypieczonych dań, to znaczy chrupiących na zewnątrz i soczystych w środku, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Sprzątanie? Tym również zajmie się Twój piekarnik

O ile gotowanie to dość przyjemne zajęcie, sprzątanie po nim zdecydowanie takie nie jest. Nowoczesne technologie również tu przychodzą z pomocą. Coraz częściej na rynku dostępne są piekarniki wyposażone w funkcje samoczyszczące. Najskuteczniejszą z nich jest pyroliza, którą posiada wspomniany piekarnik marki Hisense. Proces pyrolizy polega na nagrzaniu piekarnika, po uprzednim wyjęciu blach, do bardzo wysokiej temperatury 500°C, pod której wpływem tłuszcz oraz zabrudzenia wewnątrz komory spalają się. Pozostaje po nich popiół, który łatwo usuniesz, kiedy temperatura w piekarniku spadnie. Proste? Jeszcze jak!

Piekarnik BSA65334PG z linii Essential od Hisense

Piekarnik elektryczny BSA65334PG marki Hisense z linii Essential wyróżnia nowoczesny i minimalistyczny design. Panel sterowania jest wyposażony w dwa pokrętła oraz elektroniczny wyświetlacz. Pojemność użytkowa urządzenia to aż 77l. Piekarnik jest wyposażony w aż 22 automatyczne tryby ogrzewania oraz tryby samoczyszczące, które ułatwiają codzienne gotowanie.

Dowiedz się więcej na stronie: https://pl.hisense.com/