Specjalna promocja od Lidl Polska – produkty Silvercrest taniej o 20%

Lidl Polska obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich klientów wiele niespodzianek. Specjalną jubileuszową ofertą zostały objęte również produkty marki Silvercrest. Tylko w poniedziałek 2 maja będą oferowane aż o 20% taniej. Oferta będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz na Lidl.pl.

Asortyment marki Silvercrest oferowany przez Lidl Polska to przede wszystkim produkty, które są niezbędne w domu. W ofercie znajdziemy zarówno sprzęt kuchenny, sprzątający, jak także pielęgnacyjny czy taki, który umili nam czas. Co ważne, sprzęty Silvercrest wyróżniają się uniwersalnym i atrakcyjnym wzornictwem, który sprawdzi się w każdej przestrzeni. Produkty są wysokiej jakości oraz oferowane są w niskiej, atrakcyjnej cenie. W związku z jubileuszem 20-lecia sieć Lidl Polska przygotowała dla swoich klientów niespodziankę – tylko w poniedziałek 2 maja produkty marki Silvercrest oferowane będą aż o 20% taniej. 

Co znajdziemy wtedy w sklepach? Między innymi masę produktów, które przydadzą się nam w kuchni np. elektryczną tarkę do warzyw 150 W, która w poniedziałek oferowana będzie aż o 30 zł taniej (99 zł/ 1 zestaw/ cena regularna to 129 zł). Urządzenie ułatwi tarcie, krojenie, ucieranie warzyw, owoców, czekolady, twardego sera, a nawet orzechów. Z kolei aż o 80 zł taniej dostępna będzie wyciskarka wolnoobrotowa 300 W (249 zł/ 1 zestaw/cena regularna to 329 zł), dzięki której można przygotować pełnowartościowe soki zrobione ze świeżych owoców. Wyciskarka posiada bardzo duży otwór (75 mm), który umożliwia wyciśnięcie soku nawet z całego, dużego owocu. Urządzenie sprawdzi się także w przypadku twardych owoców i warzyw np. marchwi.

Elektryczna tarka do warzyw 150 W

99 zł/ 1 zestaw (regularna cena to 129 zł)

Wyciskarka wolnoobrotowa 300 W

249 zł/ 1 zestaw (regularna cena to 329 zł)

Ponadto w sklepach znajdziemy także wiele akcesoriów kuchennych, pojemników do przechowywania żywności, wyciskarkę do owoców czy wagę kuchenną.

Produkty Silvercrest będą oferowane o 20% taniej tylko w poniedziałek 2 maja. Oferta będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz na Lidl.pl. 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 11.550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.

Kontakt:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL