Strefa Trendów dla Meblarstwa na targach DREMA 2023

Ekspozycja targów DREMA nie opiera się tylko na pracujących maszynach do obróbki drewna – to wszechstronna prezentacja rozwiązań: od procesu projektowania produktów branży drzewnej i meblarskiej, poprzez surowce, materiały, komponenty, do nowoczesnych technologii produkcji oraz logistyki. Warto podkreślić tu nowe wydarzenie – Strefę Trendów dla Meblarstwa – przestrzeń, gdzie najnowsze wzory w branży drzewno-meblarskiej będą na „wyciągnięcie ręki”.

Wydawnictwo Faktor w kooperacji z organizatorami targów DREMA przygotowuje wystawę TRENDY 2024. Jest to designersko zaprojektowana powierzchnia specjalna, w ramach której zgłoszone firmy prezentować będą ciekawe rozwiązania techniczne, aktualne trendy wzornicze oraz najlepsze produkty sprzedażowe w obszarze akcesoriów, materiałów i półproduktów meblowych. Celem wystawy TRENDY 2024 jest wykreowanie twórczego miejsca spotkań i ekspozycji firm z branży meblarskiej, pokazy designu i najnowszego wzornictwa dotyczącego projektowania mebli (płyty, tkaniny, okucia). Dzięki tej inicjatywie, komponenty meblowe ponownie pojawią się na targach, wzbudzając zainteresowanie wśród firm stolarskich i meblowych, tym bardziej, że  będą pokazane w nowej, atrakcyjnej formule. Wśród zgłoszonych firm są już m.in.: Abro, Akces Plast, Amix, Anto-Tech, Bimak, Niemann Polska, RARO, Star Polska, Starsprings Poland, Tente. Ekspozycja da odwiedzającym możliwość zapoznania się w skompresowanej i treściwej formie z szeregiem wybranych, innowacyjnych produktów.

Wystawa TRENDY 2024 stanowić będzie dopełnienie i jednocześnie odskocznię dla prezentowanych na targach DREMA maszyn i technologii obróbki drewna. Partnerzy wydarzenia zaprezentują nowości i trendy we wzornictwie i projektowaniu mebli (najnowsze rozwiązania w sektorze komponentów, dekorów, tkanin obiciowych i materiałów surowcowych), pokażą ciekawy design, który stanowić będzie inspirację dla wielu projektantów, kreatorów mebli i architektów wnętrz.

Międzynarodowe targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach 12-15 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy serdecznie!