WK-10 Ellipse ? styl i szyk w Twojej kuchni

Poznaj nowoczesny okap WK-10 Ellipse od AKPO. Cechą charakterystyczną jest prosty, oryginalny, a przy tym elegancki wygląd. Urządzenie to doskonale sprawdza się w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. 

WK-10 Ellipse od AKPO urzeka swoim niebanalnym wzornictwem, swoim kształtem przypomina wiszącą lampę. Wyprodukowany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będzie on pełnił swoją funkcję przez długie lata.

Okap – posiada sterowanie elektroniczne z przyciskami (Soft Touch), które umieszczone są od frontowej strony urządzenia. Pozwala to na wygodne i proste sterowanie pracą okapu- zawsze gdy tego potrzebujemy.  Dodatkowo model ten został wyposażony w timer i pilot. Dzięki nim sterowanie okapem będzie jeszcze prostsze. Doskonałym miejscem dla niego, będzie kuchenna wyspa, ale także nad kuchenką znajdującą się bliżej ściany, też spełni wszystkie swoje funkcje. 

Doskonałe świetlenie

Atutem tego modelu jest także przyjemne dla oka oświetlenie, w postaci światła LED. Pozwala ono na komfortowe, energooszczędne gotowanie nawet wieczorową porą.

WK-10 Ellipse to doskonały wybór do Twojej kuchni:: 

– Sterowanie Soft-Touch

– Timer i pilot do zdalnego sterowania

– Energooszczędne oświetlenie LED,

– Maksymalna wydajność okapu 449 m3/h

– 2 filtry węglowe ?650?- zamontowane w okapie