WK-9 OMEGA PRO ? nowy okap od AKPO

Urządzając kuchnię, mamy do wyboru niezwykle bogatą ofertę urządzeń AGD, które nie przytłoczą wnętrza, a nadadzą mu niebanalnego charakteru. Wśród nich znajduje się okap WK-9 OMEGA ? nowości marki AKPO. Ma on oryginalny kształt i wyposażony został w nowoczesne rozwiązania techniczne.

Najnowsza propozycja AKPO to ciekawa wzorniczo propozycja  wykonana jest ze stali szlachetnej i szkła. Przemyślany design, perfekcyjne wykończenie przyciąga uwagę i stanowi wyróżniający się element w wyposażeniu kuchni. Sterowany jest on elektronicznie, wyposażony w wyświetlacz, który umożliwia kontrolę pracy urządzenia. Okap posiada też funkcję sterowania dotykowego oraz zdalnego za pomocą pilota. Kilka trybów pracy,  gwarantuje dostosowanie mocy okapu do potrzeb użytkownika. WK-9 OMEGA zapewni szybkie i skuteczne oczyszczanie powietrza w kuchni.

Dodatkowym atutem tego modelu jest oświetlenie LED, które doskonale doświetla roboczą powierzchnię pod okapem. Jest to bardziej energooszczędne rozwiązanie w porównaniu do oświetlenia halogenowego. 

Okap może pracować jako wyciąg bądź pochłaniacz.

Najnowsza propozycja od AKPO pozwoli pozbyć się intensywnych zapachów i oparów, jednocześnie będąc atrakcyjnym elementem wyposażenia kuchni. Jak wiadomo przygotowanie posiłków w harmonijnie urządzonej kuchni jest po prostu przyjemniejsze i może być naprawdę relaksujące.

Więcej na: www.akpo.pl