Zanurzone w czerni urządzenia z linii Blackline od Franke

Mythos Blackline to linia urządzeń kuchennych premium szwajcarskiej marki Franke, w całkowicie czarnym wykończeniu. Modele tworzą wzajemnie uzupełniający się system o harmonijnym, minimalistycznym stylu. To uniwersalna i elegancka propozycja dla każdej kuchni.

Kolekcja Mythos Blackline

Trendy kuchenne nie ograniczają się jedynie do projektowania mebli. Urządzenia kuchenne również nieustannie ewoluują. Zyskują nie tylko dodatkowe funkcje, sprawiające, że codzienne gotowanie staje się szybsze i sprawniejsze, ale zmienia się też ich wzornictwo. Nowoczesne sprzęty AGD do zabudowy podążają w kierunku eleganckiego minimalizmu, korespondując harmonijnie z każdym stylem aranżacji kuchennej. Stąd płynie tak duża popularność całkowicie czarnych urządzeń kuchennych, które znajdziemy w kolekcji Mythos Blackline od Franke. Są one wykończone w czarnym szkle i z detalami w czarnej, matowej stali. Co więcej, modele z tej linii tworzą system kuchenny, który doskonale się uzupełnia i stanowi kompletną propozycję, uwalniającą od potrzeby dopasowywania do siebie produktów różnych producentów.

Całkowicie czarne urządzenia do zabudowy

Zamontowane obok siebie czarne urządzenia z kolekcji Mythos prezentują się elegancko i nowocześnie. Są subtelne i pasują do każdej kuchni, zwłaszcza do tych otwartych na salon.

Podstawą linii są piekarniki Mythos, które zdobyły nagrodę w konkursie Red Dot Design Award. Oprócz wyjątkowego wzornictwa wyróżniają je wygodne, inteligentne funkcje takie jak: CookAssist, czyli automatyczne programy oraz trzy i półcalowy, kolorowy ekran dotykowy TFT. Doskonałym uzupełnieniem piekarnika jest kuchenka mikrofalowa. Docenimy ją, gdy mamy niewiele czasu na długie gotowanie. W zabudowie meblowej powinno się również znaleźć miejsce na ekspres do kawy, wypełniający dom aromatem świeżo mielonych ziaren. Urządzenie pozwala przygotować filiżankę ulubionej kawy – zawsze doskonale zaparzonej, niczym z rąk doświadczonego baristy. Ze wszystkimi tymi urządzeniami idealnie komponuje się również chłodziarka do wina mieszcząca różnej wielkości 24 butelki, zapewniająca optymalne warunki do przechowywania ulubionych trunków. W ofercie znajdują się szuflady z organizerami wykonanymi z drewna dębowego, które doskonale uporządkują akcesoria niezbędne do serwowania kawy czy wina.

Dzięki obecnym w szufladach pojemnikom na ziarna kawy, można przechowywać i utrzymać świeżość swoich ulubionych gatunków lub mieszanek. Dołączony zestaw do latte art pozwala wyrazić swoją kreatywność poprzez tworzenie pięknych wzorów na powierzchni naparu. Dla miłośników herbaty przygotowano specjalne pojemniki na jej iście, a szuflada do winiarki zawiera niezbędne akcesoria takie jak otwieracze do butelek, korkociągi i korki np. do szampana.

Inne całkowicie czarne AGD

Innym wykończonym w czerni urządzeniem jest płyta indukcyjna Mythos o szerokości 90 cm, wyposażona w funkcje CookAssist, czyli automatyczne programy gotowania, osiem pól grzewczych z możliwością ich łączenia oraz dwa wyświetlacze służące do kontrolowania pracy. Wśród całkowicie czarnych urządzeń znajdziemy również utrzymany w stylu loftowym okap wyspowy Mythos T-Shelf, wyposażony w dwie szklane, przydymione półki na zioła i akcesoria. Natomiast okap ścienny Mythos Vertical ma filtr o wyjątkowo dużej wydajności, a baterię Icon wyróżnia wyrafinowany, prosty kształt. Warto również zwrócić uwagę na zlewozmywaki Kanon i Fresno z czarnego matowego Fragranite, których elementy takie jak maskownice odpływu i przelewu, mają tego samego rodzaju wykończenie.

Franke jest jednym z nielicznych producentów oferujących tak szeroki asortymentu urządzeń kuchennych. Wspólnie tworzą one uzupełniający się funkcjami system kuchenny. Nasze modele pasują do siebie również pod względem designu, co dodatkowo podkreśla popularne całkowicie czarne wykończenie – komentuje Monika Dembowska, Marketing Manager Franke Polska.

Mythos Blackline od Franke pozwala przemienić każdą kuchnię w przestrzeń będącą odbiciem indywidualnego stylu i pasji. Kolekcja wynosi doświadczenie kulinarne na nowy poziom, dodając kuchni smakowitych aromatów, zmysłowych zapachów i wyjątkowych wrażeń estetycznych. Więcej informacji na www.franke.pl