Banquet w CH Pogoria ? wyposaży kuchnię od A do Z!

BANQUET to marka artykułów gospodarstwa domowego, która od ponad 15 lat gości w kuchniach mieszkańców ponad 20 krajów Europy, inspirując i ułatwiając pracę kucharzom ? zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Ofertuje artykuły gospodarstwa domowego, ceramikę, szkło użytkowe, porcelanę, sztućce – jednym słowem wszystko, czego potrzeba, by łatwo we własnym domu wyczarować wytworny bankiet? albo codzienne śniadanie dla najbliższych. Od 7 maja br. produkty Banquet dostępne są także w najnowszym salonie marki w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

BANQUET posiada szeroki asortyment sprzętów i narzędzi do przygotowywania i serwowania potraw i napojów, a także przechowywania składników oraz gotowych posiłków. Oferta marki obejmuje ponad 4000 produktów i regularnie powiększana jest o kolejne nowości. Bogaty wachlarz wzorów łączy najnowsze trendy i ponadczasową klasykę, jednocześnie zapewniając wysoką jakość i funkcjonalność wyrobów. Wśród akcesoriów kuchennych BANQUET znajdują się m.in. różnego rodzaju młynki i wyciskarki, deski, krajalnice, tarki, noże kuchenne, kawiarki, akcesoria barmańskie oraz wiele innych artykułów. W ofercie jest także szeroki wybór garnków, patelni, blach i form do pieczenia oraz pojemników do przechowywania żywności ? słoi, pudełek, chlebaków czy termosów. Asortyment stołowy obejmuje zastawę stołową z rozmaitych materiałów ? szkła, ceramiki czy porcelany oraz sztućce i inne akcesoria ? tace, cukiernice, solniczki, czy buteleczki na oliwę. Dzięki atrakcyjnym opakowaniom, produkty BANQUET staną się także znakomitym prezentem dla miłośników gotowania, pieczenia czy sztuki barmańskiej.

? BANQUET to marka stworzona przez pasjonatów dobrego gotowania. Dla nas kuchnia to serce domu, a apetyczne jedzenie jest okazją do spędzenia wielu wspaniałych chwil, z tymi, na których nam najbardziej zależy. Produkty BANQUET łączą jakość, której oczekują profesjonaliści z ceną atrakcyjną dla każdego ? mówi Jakub Jarczyński, menedżer ekspansji BANQUET. ? Szeroka oferta marki odpowiada na rozmaite gusta i potrzeby naszych klientów. Oferujemy produkty w różnych stylach i z rozmaitych materiałów ? syntetycznych i naturalnych. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się także m.in. drobne akcesoria ogrodnicze czy elementy dekoracyjne ? wszystko po to, by dom odzwierciedlał charakter jego mieszkańców ? dodaje Jakub Jarczyński.

Salon BANQUET w CH Pogoria to 120 m2 urządzone w minimalistycznym stylu marki. W lokalu dominują czerń i biel, a podział na intuicyjne sekcje tematyczne ułatwia szybkie zlokalizowanie poszukiwanych produktów. Asortyment sklepu to miks produktów klasycznych linii marki, serie limitowane oraz zmienna oferta sezonowa. Lokal znajduje się na parterze galerii, nieopodal salonu Smyk.