Innova Premium w ofercie SOLGAZ ? polska Innova-cja w klasie Premium

Firma SOLGAZ wprowadziła do oferty rozwiązanie premium, którego na świecie do tej pory nie było. Nowa płyta Innova Premium z innowacyjnym wyposażeniem spełnia najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, zaskakując niespotykanymi funkcjami i najnowszymi rozwiązaniami w zakresie technologii, bezpieczeństwa i designu.

SOLGAZ, polski producent nowoczesnego sprzętu AGD i jedyny dostawca płyt gazowych bez płomieni, wprowadza na rynek nowe rozwiązanie ? płytę gazową Innova Premium. Innova Premium zaskakuje nie tylko zaawansowaną technologią, cichą pracą oraz wyjątkowym bezpieczeństwem użytkowania, ale także innowacyjnym wyposażeniem w klasie premium. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, przy jednoczesnej dbałości o detale estetyczne, udało się stworzyć rozwiązanie będące ewenementem w skali światowej – bez płomieni i wystających rusztów, spełniające wszelkie wymagania dotyczące funkcjonalności, wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz przyciągającego oko designu.

Innova-cyjne żarniki i silniki

Firma SOLGAZ wyposażyła nowe płyty w żarniki, co wyeliminowało charakterystyczny dźwięk cykania iskrowników. Dzięki temu zastosowaniu płyta Innova Premium pracuje wyjątkowo cicho.

Płyta Innova Premium firmy SOLGAZ wyposażona jest w silniki magnetyczne, które gwarantują płynną regulację mocy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest uniknięcie szybkich zmian temperatury, a co za tym idzie ? nadmiernego spalania i tryskania tłuszczu z przygotowywanych potraw.

Panuj nad temperaturą i pracą płyty!

Jedną z najciekawszych funkcji płyty gazowej Innova Premium jest możliwość dostosowania temperatury podczas gotowania. W trakcie przygotowywania potraw można ustawić stałą temperaturę pracy płyty w zakresie od 50 do 250 stopni, dzięki czemu gotowanie stanie się jeszcze wygodniejsze.

Kolejną funkcjonalnością, docenioną już w innych płytach SOLGAZ Premium, jest opcja Stop&Go. Za pomocą jednego przycisku możemy wstrzymać pracę płyty, a po jego ponownym kliknięciu płyta uruchamia się z zachowaniem wcześniejszych ustawień. Płyta Innova zapamięta wszystkie parametry, na których pracowała przed nagłą pauza. Jest to funkcja szczególnie potrzebna, gdy w domu mieszkają małe dzieci wymagające nagłej uwagi lub w sytuacji, gdy w drzwiach mieszkania stanie kurier. Innova Premium, podobnie jak inne płyty gazowe SOLGAZ, posiadają także opcję kontroli rodzicielskiej, czyli przycisk blokujący działanie płyty. Dzięki temu możemy być pewni, że ciekawy świata maluch nie włączy przypadkowo sprzętu.

Płyta gazowa bez palników Innova Premium została wyposażona w komfortowo rozmieszczone palniki o zwiększonej średnicy ?14/18 i 18/22 cm, co umożliwia jednoczesne gotowanie w kilku dużych garnkach lub patelniach. Do wyboru mamy kilka płyt o różnym rozmieszczeniu oraz ilości palników ? od dwóch do pięciu standardowych palników wraz z polami dodatkowymi, które nagrzewają się podczas gotowania, nie pobierając przy tym gazu. To idealne rozwiązanie umożliwiające podgrzanie potrawy lub utrzymanie temperatury posiłku przed podaniem do stołu.

Kolejną innowacją zastosowaną w nowym modelu Innova Premium jest funkcja BOOSTER, która umożliwia szybsze gotowanie. Sprawdzi się ona w momencie, gdy podczas przygotowywania posiłków zależy nam na czasie.

Innova-cyjne bezpieczeństwo

Płyty gazowe Innova Premium gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania. Rozwiązanie SOLGAZ wyposażone zostało w podwójne systemy zabezpieczeń. Gaz, który spalany jest w palnikach katalitycznych, zamienia się w promieniowanie podczerwone, a każdy z palników wyposażony jest w indywidualny system spalania.

Nowe rozwiązanie firmy SOLGAZ jest także wyposażone w szereg funkcjonalności, które dodatkowo zabezpieczają sprzęt podczas codziennego użytkowania. Innova Premium posiada timer, który wyłącza sprzęt po odliczeniu założonego czasu pracy płyty. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że sprzęt nie zadziała bez jego wiedzy.

Dodatkową formą zabezpieczenia płyty Innova Premium jest możliwość wyposażenia jej w rezerwowy zasilacz dedykowany do wszystkich rodzajów płyt SOLGAZ, który ładuje się podczas codziennego użytkowania. W przypadku awarii prądu możliwe będzie korzystanie z dodatkowego agregatu, który może działać nawet do dwóch dni.

Gotowanie w wersji premium

Płyta gaz pod szkłem Innova Premium zużywa do 50% mnie gazu niż tradycyjna kuchenka. Gaz spalany jest katalitycznie w temperaturze 800 stopni, a palniki pracują cyklicznie. Oznacza to, że wyłączają one pobieranie gazu, gdy powierzchnia palników jest już odpowiednio nagrzana i uruchamiają wtedy, gdy jest to ponownie potrzebne.  Płyta Innova Premium działa na każdy rodzaj gazu, zarówno ziemny, jak i z butli.

Brak wystających rusztów zapewnia wygodne użytkowanie oraz czyszczenie płyty Innova Premium. Gładka, ceramiczna powierzchnia o wyjątkowej wytrzymałości sprawia, że płyta gazowa idealnie wpasowuje się w nowoczesny design i estetykę współczesnych kuchni.

Nowa płyta gaz pod szkłem Innova Premium to rozwiązanie na miarę wszelkich oczekiwań. Płyta gwarantuje bezpieczną i wydajną pracę. Dzięki ciekawym funkcjonalnością, dużym palnikom oraz cichej pracy, gotowanie z Innova Premium firmy SOLGAZ stanie się przyjemnością premium.

 

Przykładowa wycena:

Innowa Premium 4+1 ? 58x518x90; cena 3890 zł

Innowa Premium 5+3 ? 770x518x90; cena 4890 zł

SOLGAZ sp. z o.o. ? polska firma z branży AGD założona w 2002 roku. SOLGAZ tworzy ceramiczne płyty gazowe oparte na opatentowanej przez nich technologii typu gaz-pod-szkłem (tzw. ?bezpłomieniowe płyty gazowe?). W ofercie SOLGAZ dostępne są również płyty indukcyjne, piekarniki i okapy.